4.6 C
Alba Iulia
Pondělí, 1 června, 2020
  • Bydlení

Vybíráme pro vás

Na jaká úsporná opatření lze získat dotaci?

Žádný člověk nechce platit vysoké sumy za energie. Proto se řada lidí rozhodla investovat do úsporných opatření,...

Při stěhování využívejte systém A, B, C. Usnadní vám následovné vybalování

Na stěhování je pravděpodobně nejhorší balení. Ať už mluvíme o stěhování domu, o stěhování bytu nebo o...

Muži v karanténě. Jak využívají hlavy rodiny svůj volný čas?

S příchodem nového typu koronaviru přišlo také velké zpomalení. Nejen, že zpomalila ekonomika (a to znatelně a...

V tomto období jsme strávili doma víc času, než bychom si asi přáli. Zřejmě každý měl možnost se podívat na svůj domov jinýma, pečlivějšíma očima a třeba zjistil nějaké nedostatky. Pokud uvažujete o zvelebení a opravě vašeho bytu, tak proč nezačít pěkně od podlahy? 

Renovace parket se vyplatí

Ve firmě Podlahy Praha s.r.o. říkají, že na dobré podlaze stojí celý byt. Poctivé parkety se kvalitou dají nahradit jenom těžko a renovace parket určitě stojí za to. Pokud se rozhodnete pro renovaci, tak to pro vaši peněženku bude menší nápor, než při pořízení kompletně nové podlahy. Renovace parket znamená investici, která se vám v případě správné údržby parket vyplatí na dalších 15 – 20 let, dokud nebude potřeba další renovace. 

Další výhody jsou nejen praktické, ale i estetické. Parkety na rozdíl od modernějších podlah lépe izolují teplo i hluk. Navíc pohled na krásnou dřevěnou podlahu je příjemný a tradičná podlaha vytváří bezpečné zázemí domova.  Díky původní podlaze navíc zachováte architektonické řešení interiéru. 

Broušením parket k novému vzhledu

Parkety si zaslouží nový život. To jim dodá broušení z rukou odborníka. Dřevěná podlaha je takřka nezničitelná, ale samozřejmě potřebuje správnou péči. Postupným opotřebením dochází ke škrábancům, rýhám a nerovnostem. To se díky broušení parket stane minulostí.

Díky broušení navíc vynikne i původní kresba dřeva a podlaha získá nový vzhled. Změna odstínu se dá docílit také mořením, po kterém získá dřevo novou barvu. Finální úprava parket pak probíhá lakováním či olejováním podlahy podle přání klienta. 

Podlahy Praha, s.r.o. vám pomohou s výběrem 

Odborník ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. si s vámi v případě zájmu o renovaci dřevěné podlahy domluví schůzku a podívá se stav podlahy a její poškození. Dále navrhne takové řešení, které bude splňovat vaše potřeby jako klienta. Ve firmě Podlahy Praha s.r.o. mají rádi výzvy a rádi se pustí do náročných i atypických renovací podlah, na které jsou potřeba opravdoví odborníci. 

Samozřejmostí jsou zkušení techniky s letitými zkušenostmi, kteří pracují s kvalitními stroji a kladou důraz na používání těch nejlepších materiálů.  To vše s ohledem na rozumné ceny a kvalitní služby.

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

Na jaká úsporná opatření lze získat dotaci?

Žádný člověk nechce platit vysoké sumy za energie. Proto se řada lidí rozhodla investovat do úsporných opatření,...
- Advertisement -

Při stěhování využívejte systém A, B, C. Usnadní vám následovné vybalování

Na stěhování je pravděpodobně nejhorší balení. Ať už mluvíme o stěhování domu, o stěhování bytu nebo o stěhování firem jako takových, balení...

Muži v karanténě. Jak využívají hlavy rodiny svůj volný čas?

S příchodem nového typu koronaviru přišlo také velké zpomalení. Nejen, že zpomalila ekonomika (a to znatelně a výrazně), ale také jsme zpomalili...

Jak vrátit parketám zašlou krásu? Zkuste broušení, radí odborník

Dívali jste se na svou podlahu pečlivým okem a zjistili, že by bylo potřeba oživení a rekonstrukce? Pokud máte parkety, řešení je...

Permanentní make-up usnadňuje ženám život: Hodí se i pro vás?

K úpravě pomocí permanentního maku-upu dnes sahá mnoho žen. Tato procedura totiž značně ušetří čas a nabízí pohodlí. Až na některé výjimky...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -