4.6 C
Alba Iulia
Pondělí, 1 června, 2020
  • Bydlení

Vybíráme pro vás

Na jaká úsporná opatření lze získat dotaci?

Žádný člověk nechce platit vysoké sumy za energie. Proto se řada lidí rozhodla investovat do úsporných opatření,...

Při stěhování využívejte systém A, B, C. Usnadní vám následovné vybalování

Na stěhování je pravděpodobně nejhorší balení. Ať už mluvíme o stěhování domu, o stěhování bytu nebo o...

Muži v karanténě. Jak využívají hlavy rodiny svůj volný čas?

S příchodem nového typu koronaviru přišlo také velké zpomalení. Nejen, že zpomalila ekonomika (a to znatelně a...

Koupelna získává v posledních letech stále více pozornosti. Už to není jenom místo, kde se dá v rychlosti odbýt hygiena, ale stává se z ní útočiště, oáza odpočinku a relaxace. Z koupelny si můžeme udělat malé lázně a naplno si užívat volné chvíle našeho dne. 

Co nabízí moderní koupelna? 

Člověk používal vodu k omývání od nepaměti. Během vývoje lidstva vznikaly různé rituály a techniky k očistě těla i mysli, které lidem pomáhaly a dodávaly energii. Moderní koupelna se k těmto pečujícím a osvěžujícím procesům opět vrací. Proto můžete v nabídce společnosti Dorint DG Centrum najít koupelny s nejnovějšími technologickými inovacemi, které aktivně pracují s vodou. Tradici tak přibližují potřebám moderního člověka.

Sprchu si můžete v moderní koupelně dopřát třeba formou deště, nebo jako průzračného energetického přívalu či jako intenzivně pulzujícího nebo příjemně zahalujícího proudu. Odcházet po takové sprše bude jako znovuzrození. 

Luxusní koupelna není jenom pro oko 

Společnost Dorint DG Centrum se specializuje na luxusní koupelny. Kromě revolučního designu a estetiky plní luxusní koupelna i další kritéria. Tím je maximální pohodlí pro všechny členy domácnosti, praktičnost a funkčnost. Luxusní koupelna musí splnit to, co od ní klient očekává. Samozřejmostí je individuální řešení koupelny pro každý prostor. Ať už se jedná o menší koupelnu do bytu, či materiálově náročnější luxusní koupelny do rodinných domů, vil či hotelů. 

Designové radiátory jako nový doplňek 

Radiátory se v poslední době staly nejen funkčním, ale i stylovým doplňkem interiérů. Designový radiátor je elegantní topné těleso, které dokáže oživit celý prostor a dodat mu originální vzhled. Mohou mít různá tvarová provedení podle vkusu zákazníka a přidat stylu koupelny na exkluzivitě. Designové radiátory společnosti Dorint DG Centrum jsou nedílnou součástí nabídky vybavení pro luxusní koupelny.

Ať už se rozhodnete pro rekonstrukci celé koupelny či její části, obraťte se na odborníky z Doring DG Centra. Poradí vám s jakýmkoliv požadavkem, provedou vás žižkovským showroomem a ukážou všechny vymoženosti. Vysvětlí vše ohledně používaných materiálů a nabízených produktů. Tato firma spolupracuje s osvědčenými dodavateli z Evropy a zařídí pro vás vše od první konzultace až po precizní realizaci vašich koupelnových přání. 

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

Na jaká úsporná opatření lze získat dotaci?

Žádný člověk nechce platit vysoké sumy za energie. Proto se řada lidí rozhodla investovat do úsporných opatření,...
- Advertisement -

Při stěhování využívejte systém A, B, C. Usnadní vám následovné vybalování

Na stěhování je pravděpodobně nejhorší balení. Ať už mluvíme o stěhování domu, o stěhování bytu nebo o stěhování firem jako takových, balení...

Muži v karanténě. Jak využívají hlavy rodiny svůj volný čas?

S příchodem nového typu koronaviru přišlo také velké zpomalení. Nejen, že zpomalila ekonomika (a to znatelně a výrazně), ale také jsme zpomalili...

Jak vrátit parketám zašlou krásu? Zkuste broušení, radí odborník

Dívali jste se na svou podlahu pečlivým okem a zjistili, že by bylo potřeba oživení a rekonstrukce? Pokud máte parkety, řešení je...

Permanentní make-up usnadňuje ženám život: Hodí se i pro vás?

K úpravě pomocí permanentního maku-upu dnes sahá mnoho žen. Tato procedura totiž značně ušetří čas a nabízí pohodlí. Až na některé výjimky...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -