4.6 C
Alba Iulia
Pondělí, 1 června, 2020

Vybíráme pro vás

Na jaká úsporná opatření lze získat dotaci?

Žádný člověk nechce platit vysoké sumy za energie. Proto se řada lidí rozhodla investovat do úsporných opatření,...

Při stěhování využívejte systém A, B, C. Usnadní vám následovné vybalování

Na stěhování je pravděpodobně nejhorší balení. Ať už mluvíme o stěhování domu, o stěhování bytu nebo o...

Muži v karanténě. Jak využívají hlavy rodiny svůj volný čas?

S příchodem nového typu koronaviru přišlo také velké zpomalení. Nejen, že zpomalila ekonomika (a to znatelně a...

K úpravě pomocí permanentního maku-upu dnes sahá mnoho žen. Tato procedura totiž značně ušetří čas a nabízí pohodlí. Až na některé výjimky je vhodná téměř pro každého a má mnoho výhod. Permanentní make-up nepomáhá jen ženám vytíženým, ale i těm se zdravotními problémy. 

Permanentní make-up pro větší pohodlí 

Dnešní doba nás nutí do velkého shonu a ne všechny ženy mají čas nebo chtějí trávit dlouhé minuty u zrcadla. Pokud patříte mezi ně, můžete uvažovat nad permanentním make-upem, díky kterému budete vypadat upraveně za každých okolností. Tuto službu nabízí pražský kosmetický salon Beauty ART a make-up vydrží 3-5 let. Zákaznicemi jsou i ženy, které rády sportují, chodí do bazénu a do sauny. Nemusí tak řešit odličování a následné líčení a můžou bez zdržování opět někam vyrazit. 

Další skupina žen pak permanentní make-up oceňuje kvůli zdravotním problémům či omezením. Často si ho vybírají ženy, které mají na obličeji jizvičky, které klasické líčení nemá šanci zakrýt. Ať už se jedná o rty nebo obočí.  Vybírají si ho také klientky, které mají silné problémy se zrakem a každodenní líčení pro ně není možné.

Kosmetický salon Praha – Beauty ART s vámi vybere nejlepší řešení 

Jak to vlastně bude probíhat? Kosmetický salon Praha-Beauty ART vám nabídne s profesionálními kosmetičkami tu nejvhodnější péči. Odbornice zjistí, co od make-upu čekáte a jaké části obličeje se kúra bude týkat. Poté vám vysvětlí všechny detaily. Permanentní make-up se provádí speciálním přístrojem, kterým se za pomocí mikro-jehliček aplikuje do pokožky barevný pigment. 

Permanentní make-up zajistí svěží a upravený vzhled, a dokáže dotvarovat přirozené rysy v obličeji. Použít se dá na obočí, u kterého se upraví šířka, délka i barva. Je vykresleno tak, aby působilo přirozeně. Rty se mohou touto metodou konturovat, stínovat a výplní se docílí vylepšení tvaru. Permanentní make-up na víčka zase zvýrazní oči. 

Manikúra oživí vaše nehty

Chcete se nechat trochu rozmazlit? Proč nedopřát péči vašim nehtům? Manikúra v Beauty ART vyhoví každému požadavku. V jejich nabídce je tradiční francouzská manikúra, která je oblíbená hlavně u milovnic přirozeného vzhledu. Pevnost nehtu zvyšuje japonská manikúra P-Shine, která zároveň působí proti lámání. Jessica Systém nabízí ochranné a pěsticí laky, které navracejí nehtům přirozený lesk. Kosmetičky vám nabídnou tu nejlepší péči a garanci těch nejlepších kosmetických prostředků.

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

Na jaká úsporná opatření lze získat dotaci?

Žádný člověk nechce platit vysoké sumy za energie. Proto se řada lidí rozhodla investovat do úsporných opatření,...
- Advertisement -

Při stěhování využívejte systém A, B, C. Usnadní vám následovné vybalování

Na stěhování je pravděpodobně nejhorší balení. Ať už mluvíme o stěhování domu, o stěhování bytu nebo o stěhování firem jako takových, balení...

Muži v karanténě. Jak využívají hlavy rodiny svůj volný čas?

S příchodem nového typu koronaviru přišlo také velké zpomalení. Nejen, že zpomalila ekonomika (a to znatelně a výrazně), ale také jsme zpomalili...

Jak vrátit parketám zašlou krásu? Zkuste broušení, radí odborník

Dívali jste se na svou podlahu pečlivým okem a zjistili, že by bylo potřeba oživení a rekonstrukce? Pokud máte parkety, řešení je...

Permanentní make-up usnadňuje ženám život: Hodí se i pro vás?

K úpravě pomocí permanentního maku-upu dnes sahá mnoho žen. Tato procedura totiž značně ušetří čas a nabízí pohodlí. Až na některé výjimky...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -