4.6 C
Alba Iulia
Pondělí, 1 června, 2020
  • Bydlení

Vybíráme pro vás

Na jaká úsporná opatření lze získat dotaci?

Žádný člověk nechce platit vysoké sumy za energie. Proto se řada lidí rozhodla investovat do úsporných opatření,...

Při stěhování využívejte systém A, B, C. Usnadní vám následovné vybalování

Na stěhování je pravděpodobně nejhorší balení. Ať už mluvíme o stěhování domu, o stěhování bytu nebo o...

Muži v karanténě. Jak využívají hlavy rodiny svůj volný čas?

S příchodem nového typu koronaviru přišlo také velké zpomalení. Nejen, že zpomalila ekonomika (a to znatelně a...

Dívali jste se na svou podlahu pečlivým okem a zjistili, že by bylo potřeba oživení a rekonstrukce? Pokud máte parkety, řešení je pro vás jednoduché. Místo nákladného pořízení nové podlahy můžete té staré dopřát renovaci. Co vás v takovém případě čeká? 

Renovace parket rozzáří celý prostor 

Když parkety ztratí původní vzhled a funkčnost, přichází na řadu renovace. Podlaze se díky renovaci parket vrací krása a vy se ve svém bytě budete cítit opět příjemně. Podlaha zabírá velkou část bytu, takže když s ní něco není v pořádku, odrazí se na to celkové atmosféře. Dřevěná pokrývka vydrží téměř vše, ale vyžaduje také péči. Po letech dochází k opotřebení a nepomáhá ani důkladný úklid. V tuto chvíli pomůže odborník. 

Broušení parket odstraní nedokonalosti 

Na broušení parket je potřeba speciální technika, kterou zajistí podlahář z firmy Podlahy Praha s.r.o. Zde se na renovaci podlah přímo zaměřují. Broušením se odstraní povrchové nedokonalosti, rýhy, škrábance a zašlapaná špína. Díky broušení parkety prokouknou a na dřevě se objeví původní kresba. 

Díky moření se dále zvýrazní přirozené tóny dřeva, což dá parketám svěží vzhled. Dále se parkety ošetří podle přání klienta olejem či lakováním. 

Vhodné i pro velké prostory 

Firma Podlahy, s.r.o. si dokáže poradit i v nebytových prostorách. Renovace parket je finančně výhodnější i ve veřejných prostorách jako jsou školy, hotely, kanceláře apod. Používá se zde speciální povrchová úprava, která je vhodná pro tento typ zařízení a jejich vytíženost. 

Kdy je potřeba vyrovnání podlahy? 

V některých případech je v rámci renovace parket také potřeba vyrovnání podlahy. A to zejména v případě, kdy podlahář na místě zjistí, že v bytě docházelo k větším stavebním úpravám, kde byla změna provedena přes dřevěnou podlahu. V této chvíli je potřeba parkety rozebrat a podlahu vyrovnat, což odborníci z Podlahy Praha, s.r.o. také zvládnou. 

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

Na jaká úsporná opatření lze získat dotaci?

Žádný člověk nechce platit vysoké sumy za energie. Proto se řada lidí rozhodla investovat do úsporných opatření,...
- Advertisement -

Při stěhování využívejte systém A, B, C. Usnadní vám následovné vybalování

Na stěhování je pravděpodobně nejhorší balení. Ať už mluvíme o stěhování domu, o stěhování bytu nebo o stěhování firem jako takových, balení...

Muži v karanténě. Jak využívají hlavy rodiny svůj volný čas?

S příchodem nového typu koronaviru přišlo také velké zpomalení. Nejen, že zpomalila ekonomika (a to znatelně a výrazně), ale také jsme zpomalili...

Jak vrátit parketám zašlou krásu? Zkuste broušení, radí odborník

Dívali jste se na svou podlahu pečlivým okem a zjistili, že by bylo potřeba oživení a rekonstrukce? Pokud máte parkety, řešení je...

Permanentní make-up usnadňuje ženám život: Hodí se i pro vás?

K úpravě pomocí permanentního maku-upu dnes sahá mnoho žen. Tato procedura totiž značně ušetří čas a nabízí pohodlí. Až na některé výjimky...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -