Čtvrtek, 13 srpna, 2020
  • Bydlení

Vybíráme pro vás

Na co by si měl dát živnostník na stavbě pozor z hlediska BOZP?

Stavebnictví je jedno z nejdůležitějších odvětví českého průmyslu. A je to zároveň jedno z odvětví, které zaměstnává...

Sníží krize kvůli koronaviru ceny nemovitostí?

Je možné, že ceny nemovitosti dosáhly svého vrcholu a nyní kvůli krizi ohledně viru Covid – 19...

Filmové žánre — viete, ktoré sú najobľúbenejšie?

Filmový priemysel produkuje každý rok množstvo filmov v rôznych žánrov. Niektoré z nich sa už tradične tešia veľkej obľube....

Dívali jste se na svou podlahu pečlivým okem a zjistili, že by bylo potřeba oživení a rekonstrukce? Pokud máte parkety, řešení je pro vás jednoduché. Místo nákladného pořízení nové podlahy můžete té staré dopřát renovaci. Co vás v takovém případě čeká? 

Renovace parket rozzáří celý prostor 

Když parkety ztratí původní vzhled a funkčnost, přichází na řadu renovace. Podlaze se díky renovaci parket vrací krása a vy se ve svém bytě budete cítit opět příjemně. Podlaha zabírá velkou část bytu, takže když s ní něco není v pořádku, odrazí se na to celkové atmosféře. Dřevěná pokrývka vydrží téměř vše, ale vyžaduje také péči. Po letech dochází k opotřebení a nepomáhá ani důkladný úklid. V tuto chvíli pomůže odborník. 

Broušení parket odstraní nedokonalosti 

Na broušení parket je potřeba speciální technika, kterou zajistí podlahář z firmy Podlahy Praha s.r.o. Zde se na renovaci podlah přímo zaměřují. Broušením se odstraní povrchové nedokonalosti, rýhy, škrábance a zašlapaná špína. Díky broušení parkety prokouknou a na dřevě se objeví původní kresba. 

Díky moření se dále zvýrazní přirozené tóny dřeva, což dá parketám svěží vzhled. Dále se parkety ošetří podle přání klienta olejem či lakováním. 

Vhodné i pro velké prostory 

Firma Podlahy, s.r.o. si dokáže poradit i v nebytových prostorách. Renovace parket je finančně výhodnější i ve veřejných prostorách jako jsou školy, hotely, kanceláře apod. Používá se zde speciální povrchová úprava, která je vhodná pro tento typ zařízení a jejich vytíženost. 

Kdy je potřeba vyrovnání podlahy? 

V některých případech je v rámci renovace parket také potřeba vyrovnání podlahy. A to zejména v případě, kdy podlahář na místě zjistí, že v bytě docházelo k větším stavebním úpravám, kde byla změna provedena přes dřevěnou podlahu. V této chvíli je potřeba parkety rozebrat a podlahu vyrovnat, což odborníci z Podlahy Praha, s.r.o. také zvládnou. 

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

Na co by si měl dát živnostník na stavbě pozor z hlediska BOZP?

Stavebnictví je jedno z nejdůležitějších odvětví českého průmyslu. A je to zároveň jedno z odvětví, které zaměstnává...
- Komerční sdělení -

Sníží krize kvůli koronaviru ceny nemovitostí?

Je možné, že ceny nemovitosti dosáhly svého vrcholu a nyní kvůli krizi ohledně viru Covid – 19 budou jen padat?

Filmové žánre — viete, ktoré sú najobľúbenejšie?

Filmový priemysel produkuje každý rok množstvo filmov v rôznych žánrov. Niektoré z nich sa už tradične tešia veľkej obľube. Ak neviete, ktoré to sú,...

Kedy je potrebné vymeniť turbo

Viete ako rozpoznať, že máte problém s turbom? Varovné signály jeho poruchy sú nenápadné. Ak však budete vedieť, ktoré to sú, ľahko ich...

Unikátní hologramová technologie HYPERVSN v ČR!

Také se vám při sledování vědeckofantastických filmů odehrávajících se v blízké i vzdálené budoucnosti líbily scény, ve kterých hráli hlavní roli pohyblivé...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -