4.6 C
Alba Iulia
Pondělí, 1 června, 2020
  • Bydlení

Vybíráme pro vás

Na jaká úsporná opatření lze získat dotaci?

Žádný člověk nechce platit vysoké sumy za energie. Proto se řada lidí rozhodla investovat do úsporných opatření,...

Při stěhování využívejte systém A, B, C. Usnadní vám následovné vybalování

Na stěhování je pravděpodobně nejhorší balení. Ať už mluvíme o stěhování domu, o stěhování bytu nebo o...

Muži v karanténě. Jak využívají hlavy rodiny svůj volný čas?

S příchodem nového typu koronaviru přišlo také velké zpomalení. Nejen, že zpomalila ekonomika (a to znatelně a...

Myslíte si, že deratizační firma se věnuje jenom hubení škůdců? Tak to v případě pražské firmy Deratizace Praha – KF Trans neplatí. Nabízejí svým klientům komplexní a přínosné služby, které zvýší bezpečnost domova. 

Dezinfekce funguje proti plísním i virům 

V těchto týdnech je dezinfekce potřeba a mnoho lidí řeší, jak mít čistou domácnost. Pečlivý úklid bytu, firmy či společných prostor dokážou odborníci zajistit díky dezinfekční látce. Bojují tak proti bakteriím, plísním, houbám i virům. U virů to funguje tak, že dezinfekční látka rozloží jeho buněčnou stěnu a dojde k bezpečné likvidaci viru. Profesionálové z firmy Deratizace Praha – KF Trans k vám dorazí s potřebným vybavením a důkladně vyčistí prostory. Dezinfikovat se dá i auto, jímka či žumpa. 

Dezinfekce po mrtvém 

Náročná služba, která může působit jako tabu. Málokdo chce poslouchat o tom, jaké následky má přítomnost mrtvoly v bytě. V její blízkosti se po době tlení vyskytuje velké množství hmyzu a po celém bytě se táhne nepříjemný zápach. Dezinfekce je v takovém případě náročná, je na ní potřeba speciální vybavení a chopit by se jí měl pouze proškolený profesionál. 

Deratizace funguje proti přemnoženým škůdcům

Řešíte přemnožené škůdce? Deratizace Praha přinášejí řešení. Ať se jedná o hubení myší, potkanů nebo jiných tvorů. Pracovníci provádějí likvidaci či potlačují výskyt těchto škůdců. Služba se dá využít v rodinných, činžovních i panelových domech. Další možností je uplatnit tento proces i garážích, sklepích a prostorách firmy, což se týká i restauračních zařízení. 

Dezinsekce vás zbaví parazitů 

Dezinsekce je odborný název pro hubení lezoucího a létajícího hmyzu. Hodí se vám v případě, že se ve vašem okolí nachází hmyz, který způsobuje zdravotní potíže, vyvolává alergie, či znehodnocuje potraviny a jiné věci. Asi každý si hned vybavíme hubení štěnic, kterých se bez odborné pomoci nezbavíte. Dále se firma Deratizace/Likvidace zabývá likvidací švábů, blech, červotočů či molů. 

Pokud řešíte nějaký z výše uvedených problémů, nebo chcete s profesionálem zkonzultovat situaci a nechat si navrhnout nejlepší řešení, oslovte specialisty z Deratizace Praha – KF Trans.

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

Na jaká úsporná opatření lze získat dotaci?

Žádný člověk nechce platit vysoké sumy za energie. Proto se řada lidí rozhodla investovat do úsporných opatření,...
- Advertisement -

Při stěhování využívejte systém A, B, C. Usnadní vám následovné vybalování

Na stěhování je pravděpodobně nejhorší balení. Ať už mluvíme o stěhování domu, o stěhování bytu nebo o stěhování firem jako takových, balení...

Muži v karanténě. Jak využívají hlavy rodiny svůj volný čas?

S příchodem nového typu koronaviru přišlo také velké zpomalení. Nejen, že zpomalila ekonomika (a to znatelně a výrazně), ale také jsme zpomalili...

Jak vrátit parketám zašlou krásu? Zkuste broušení, radí odborník

Dívali jste se na svou podlahu pečlivým okem a zjistili, že by bylo potřeba oživení a rekonstrukce? Pokud máte parkety, řešení je...

Permanentní make-up usnadňuje ženám život: Hodí se i pro vás?

K úpravě pomocí permanentního maku-upu dnes sahá mnoho žen. Tato procedura totiž značně ušetří čas a nabízí pohodlí. Až na některé výjimky...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -