4.6 C
Alba Iulia
Pondělí, 1 června, 2020
  • Bydlení

Vybíráme pro vás

Na jaká úsporná opatření lze získat dotaci?

Žádný člověk nechce platit vysoké sumy za energie. Proto se řada lidí rozhodla investovat do úsporných opatření,...

Při stěhování využívejte systém A, B, C. Usnadní vám následovné vybalování

Na stěhování je pravděpodobně nejhorší balení. Ať už mluvíme o stěhování domu, o stěhování bytu nebo o...

Muži v karanténě. Jak využívají hlavy rodiny svůj volný čas?

S příchodem nového typu koronaviru přišlo také velké zpomalení. Nejen, že zpomalila ekonomika (a to znatelně a...

Otevírání dveří nechte na odbornících

Zabouchnutí dveří přináší bezmoc a paniku. Emoce s námi cloumají a možná si někdo má chuť zahrát na hrdinu z filmů, a do bytu se dostat svépomocí. Jenomže před takovým zkratkovitým jednáním odborníci varují. Podle expertů ze zámečnické pohotovosti totiž hrozí, že výsledkem nebudou otevřené dveře a volný vstup do bytu, ale akorát tak poškozený zámek a vztek.

Zavolejte profesionály

Podle zkušeností se vyplatí na otevírání dveří zavolat odborníka. Při amatérském pokusu můžete totiž nezvratně poškodit zámek dveří a kromě toho, že se do svého bytu či auta nedostanete, tak budete muset platit více za kompletní výměnu zámku. Přitom stačí zavolat experta, který vás dostane do domova za pár minut. 

Praha nabízí zámečníky z firmy Miroslav Štíbr – Zámečnická pohotovost. Zkušení pracovníci jsou vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jako jedni z mála se mohou pochlubit tím, že u vašich dveří budou do hodiny od vašeho telefonátu. Nemusíte se tak zbytečně dlouho stresovat tím, že se nemůžete dostat dovnitř. 

Špička v oboru

Firma Miroslav Štíbr – Zámečnická pohotovost je na našem trhu více než 16 let a nabízí komplexní služby v rámci zámečnictví. Dostanou vás nejen k zabouchnutým klíčům v bytě, ale můžete je zavolat i k zavřenému autu. 

Zajišťují také opravu po vloupání a samozřejmě rádi zabezpečí váš domov proti dalším případným pokusům zlodějů. Instalují přídavné zámky, štítky, doporučují vhodné bezpečnostní kování a různé typy závor. Montují a seřizují samozavírací brano.  

Zkušení zámečníci garantují hladký průběh celé opravy. Snaží se pomáhat co nejrychleji, protože nemít možnost se dostat do svého domova je opravdu stresující situace. Zámečnickou pohotovost tedy neváhejte kdykoliv oslovit a zámečníci s vámi proberou průběh situace, vysvětlí, co je potřeba udělat a podniknou všechny kroky k tomu, abyste po jejich návštěvě byli spokojeni a doma se cítili bezpečně.

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

Na jaká úsporná opatření lze získat dotaci?

Žádný člověk nechce platit vysoké sumy za energie. Proto se řada lidí rozhodla investovat do úsporných opatření,...
- Advertisement -

Při stěhování využívejte systém A, B, C. Usnadní vám následovné vybalování

Na stěhování je pravděpodobně nejhorší balení. Ať už mluvíme o stěhování domu, o stěhování bytu nebo o stěhování firem jako takových, balení...

Muži v karanténě. Jak využívají hlavy rodiny svůj volný čas?

S příchodem nového typu koronaviru přišlo také velké zpomalení. Nejen, že zpomalila ekonomika (a to znatelně a výrazně), ale také jsme zpomalili...

Jak vrátit parketám zašlou krásu? Zkuste broušení, radí odborník

Dívali jste se na svou podlahu pečlivým okem a zjistili, že by bylo potřeba oživení a rekonstrukce? Pokud máte parkety, řešení je...

Permanentní make-up usnadňuje ženám život: Hodí se i pro vás?

K úpravě pomocí permanentního maku-upu dnes sahá mnoho žen. Tato procedura totiž značně ušetří čas a nabízí pohodlí. Až na některé výjimky...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -