Pondělí, 10 srpna, 2020

Vybíráme pro vás

Na co by si měl dát živnostník na stavbě pozor z hlediska BOZP?

Stavebnictví je jedno z nejdůležitějších odvětví českého průmyslu. A je to zároveň jedno z odvětví, které zaměstnává...

Sníží krize kvůli koronaviru ceny nemovitostí?

Je možné, že ceny nemovitosti dosáhly svého vrcholu a nyní kvůli krizi ohledně viru Covid – 19...

Filmové žánre — viete, ktoré sú najobľúbenejšie?

Filmový priemysel produkuje každý rok množstvo filmov v rôznych žánrov. Niektoré z nich sa už tradične tešia veľkej obľube....

Aplikaci Váš telefon možná znáte. Znají ji především jedinci, kteří mají mobilní telefon s operačním systémem Windows a kteří skrze mobilní aplikaci propojují svůj chytrý telefon s počítačem. Skrze velmi chytrou aplikaci lze snadno přenášet fotografie a další. I když i v minulosti to byl skvělý pomocník, nyní se dostal opět na vyšší úroveň. Aplikace Váš telefon, která je součástí Windows 10, totiž přichází s celou řadou novinek. Jednou z novinek je například reagování na notifikace, což doposud nebylo možné. 

Na notifikace lze reagovat

Jak již bylo zmíněno, jednou z předních novinek je to, že lze reagovat na notifikace. V minulosti se sice notifikace objevily, také se mohly smazat, ale nešlo na ně nijak reagovat. To se však naštěstí nyní změnilo. Microsoft se totiž rozhodl přidat interakci, díky které je možné na příchozí zprávy rovnou odepsat. 

Podmínkou fungování této funkce je to, že tuto reakci dovolí sama notifikace v mobilu. Podle odborníků je to však věc zcela samozřejmá, tudíž se předpokládá, že se na notifikace bude moct reagovat prakticky v každém případě. 

Reagování na notifikace není jedinou novinkou

Je však třeba konstatovat, že reagování na notifikace není jediná novinka, kterou uživatelé ocení. Například došlo k zavedení podpory ovládání hudby z telefonu. Ve spodním rohu aplikace se nově objevuje miniaturní přehrávač a to jak pro notifikace android, tak iOS.

Pokud bychom měli zmínit další novinky, zmínili bychom například podporu režimu “vždy navrchu”. Díky této novince budou moct uživatelé zařízení například udržet konverzaci vždy nad dalšími otevřenými okny. Nebudou ji muset zdlouhavě hledat nebo opětovaně otvírat, ale vždycky jim bude k dispozici. 

V budoucnu by mělo přijít také kopírování textů, které přijdou společně s přijatými fotografiemi. Toto například už umí Google Lens. Je však krásně vidět, že stále je, kam se posouvat.

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

Na co by si měl dát živnostník na stavbě pozor z hlediska BOZP?

Stavebnictví je jedno z nejdůležitějších odvětví českého průmyslu. A je to zároveň jedno z odvětví, které zaměstnává...
- Komerční sdělení -

Sníží krize kvůli koronaviru ceny nemovitostí?

Je možné, že ceny nemovitosti dosáhly svého vrcholu a nyní kvůli krizi ohledně viru Covid – 19 budou jen padat?

Filmové žánre — viete, ktoré sú najobľúbenejšie?

Filmový priemysel produkuje každý rok množstvo filmov v rôznych žánrov. Niektoré z nich sa už tradične tešia veľkej obľube. Ak neviete, ktoré to sú,...

Kedy je potrebné vymeniť turbo

Viete ako rozpoznať, že máte problém s turbom? Varovné signály jeho poruchy sú nenápadné. Ak však budete vedieť, ktoré to sú, ľahko ich...

Unikátní hologramová technologie HYPERVSN v ČR!

Také se vám při sledování vědeckofantastických filmů odehrávajících se v blízké i vzdálené budoucnosti líbily scény, ve kterých hráli hlavní roli pohyblivé...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -