Čtvrtek, 22 října, 2020
  • Zprávy

Vybíráme pro vás

Malá půjčka pomůže, když přijdou nečekané výdaje

Překvapila vás složenka, která dorazila v nepravý čas? S krátkodobým úvěrem ji vyřešíte za pár minut!

Proč si pořídit multimetr a jaké typy jsou k dispozici

Při vytváření vlastních řešení a domácích projektů, které zahrnují implementaci elektroniky, je potřeba zajistit správné parametry a...

Výroba plastů aneb jak vzniká jeden z nejpopulárnějších dnešních materiálů

Plasty jsou výtvorem lidské vědy a lidského bádání. V přírodě se nikde nevyskytují, což samozřejmě přináší řadu problémů...

Směňte si své peníze rychle, výhodně a bez skrytých či dalších manipulačních poplatků. Směnárna Praha 1 AuraAktiv nabízí každému, kdo do ní zavítá, ty nejlepší podmínky. Je jedno, zda potřebujete dolary, eura nebo libry. U každé měny se zde dočkáte výhodného kurzu a je zde tak lepší měnit než třeba ve své bance, která vám často naúčtuje peníze navíc za využití jejích služeb.

Směnárna Praha 1 AuraAktiv je oblíbená a vyhledávaná

Pražskou směnárnu lidi navštěvují nejen pro její výhodné kurzy, ale také pro profesionální přístup a individuální jednání. V jejím kurzovním lístku naleznete i exotické měny, a tak není problém směnit si peníze na cestu do zahraničí s dostatečným předstihem. Spoustu z těchto měn nemají ani běžné banky v nabídce.

Jestliže tedy nechcete spoléhat, že si peníze směníte na letišti nebo někde po cestě na celnici, tak je určitě dobré se na cestu připravit předem a mít u sebe patřičnou hotovost. Nejvíce zákazníků samozřejmě poptává eura, protože cestování po Evropské unii je celkem běžné a euro je v zahraničí hojně rozšířenou měnou.

Populární jsou také americké dolary, na které Směnárna Praha 1 AuraAktiv rovněž nabízí pěkný kurz. Aktuální kurzovní lístek vždy naleznete na jejích webových stránkách smenarna-praha-1.cz. Kurzy se však mohou i během dne měnit, takže je určitě lepší se informovat přímo ve směnárně.

Měňte peníze bez manipulačních poplatků

Za směnu peněz vám zde nebudou účtovány žádné vysoké manipulační poplatky, jako to bývá zvykem u konkurence. Před návštěvou si můžete vybrat ze dvou pražských poboček. První se nachází v Široké ulici a je otevřená i o víkendu. Druhá pobočka je pak v ulici Politických vězňů. Na obou pobočkách na vás čeká proškolený personál, který vám rád poradí a o všem vás včas informuje. Směnárnu AuraAktiv se tedy určitě vyplatí navštívit – a to i tehdy, když chcete směnit jen malý finanční obnos.

Směnárna Praha 1 AuraAktiv poskytuje profesionální služby

Hledáte nejvýhodnější nabídku na směnu peněz? Ačkoliv je možné si ve většině zemí vybrat peníze z bankomatu, mnoho lidí chce mít jistotu a část peněz si raději smění ve směnárně či v bance. Při její návštěvě si pak dejte pozor na to, aby kurz byl opravdu výhodný a nebyly vám účtovány manipulační či jiné nestandardní poplatky. Za návštěvu stojí Směnárna Praha 1 AuraAktiv, která nabízí nejlepší služby v hlavním městě.

Výhodné kurzy, ochotný personál a individuální přístup

Směnárna Praha 1 AuraAktiv spravuje webové stránky smenarna-praha-1.cz, kde vždy naleznete nabídku kurzů. Ty se však během dne mohou měnit, takže pokud vás zajímá kurz přesně v daném okamžiku, je lepší do směnárny rovnou zajít s potřebným finančním obnosem. Směny cizích měn zde totiž není možné hradit platebními kartami. Důležité však je, že za směnu zaplatíte pouze to, co vidíte v kurzovním lístku a na rozdíl třeba od výběru z bankomatu v zahraničí vás zde nečekají žádné poplatky.

Ve směnárně vám je k dispozici ochotný personál, který rád pomůže a poradí. Obsluha navíc mluví nejen česky, ale také anglicky nebo rusky, takže se zde bez větších problémů domluvíte i cizím jazykem. Celá směnárna je monitorována kamerovým systémem, takže vaše peníze jsou zde maximálně v bezpečí – je to o poznání bezpečnější řešení než vybírat větší částky na ulici v bankomatu.

Kde funguje Směnárna Praha 1 AuraAktiv

Jedná se o pražskou směnárnu, kterou naleznete v blízkosti centra. Je proto častým cílem nejen lidí z Čech, ale také turistů a dalších návštěvníků ze zahraničí, takže je možné, že si zde budete muset ve frekventované časy chvilku počkat. Ať už chcete investovat do eur, dolarů, liber nebo potřebujete směnit nějaké exotické měny, určitě zde pochodíte. Rovněž zde vykupují poškozené eurové bankovky a mince ve všech nominálních hodnotách.

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

Malá půjčka pomůže, když přijdou nečekané výdaje

Překvapila vás složenka, která dorazila v nepravý čas? S krátkodobým úvěrem ji vyřešíte za pár minut!
- Komerční sdělení -

Proč si pořídit multimetr a jaké typy jsou k dispozici

Při vytváření vlastních řešení a domácích projektů, které zahrnují implementaci elektroniky, je potřeba zajistit správné parametry a odpovídající napětí i průtok proudu....

Výroba plastů aneb jak vzniká jeden z nejpopulárnějších dnešních materiálů

Plasty jsou výtvorem lidské vědy a lidského bádání. V přírodě se nikde nevyskytují, což samozřejmě přináší řadu problémů jak s jejich zpracováním, tak s recyklací....

Restaurace TOP Benecko vám nabídne vše, po čem váš mlsný jazýček touží

Letošní léto jsem s manželkou a dětmi chtěl strávit v České republice, a tak jsem na internetu ještě před prázdninami začal hledat vhodné místo,...

V Tišnově vzniká nový výrobní závod společnosti EVVA

Společnost EVVA, výrobce mechanických a elektronických přístupových systémů, spustila výstavbu nového výrobního závodu v Tišnově okres Brno – venkov. Výrobní hala o celkové...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -