1.1 C
Alba Iulia
Čtvrtek, Prosinec 12, 2019
  • Služby

Vybíráme pro vás

Za horami i odpočinkem, to láká turisty do Beskyd

Pokud mají Češi na vybranou, kam se vydat na prodloužený víkend nebo na dovolenou, v posledních letech...

Muteo od Sapeli si přiváží další prestižní ocenění za design

Dveře Muteo obdržely v rámci soutěže German Design Awards 2020 od odborné...

Sázíte Sportku? Vyhrát bude od příštího roku ještě těžší

Poslanecká sněmovna ve středu schválila takzvaný daňový balíček, kterým se od příštího roku zvýší zdanění některých „neřestí“....

Menší dárek či pozornost potěší každého člověka. Když se na takovém dárku navíc objeví logo vaší společnosti či reklamní slogan, můžete si být jisti, že vaše značka zůstane lidem na očích.

Dárkové předměty pro klienty

Každý člověk rád vidí, že si jej společnost váží. Proto rád přijímá dárky, byť může jít o drobnosti, jejichž výrobní cena je velmi nízká. Klasickým příkladem jsou reklamní propisky, na které firma může nechat natisknout své logo, webové stránky či telefon a při tom náklady stále udržet v řádu několika korun za kus. Takové dárkové předměty při tom klienty potěší a budou jim užitečné.

Dárkové předměty
Dárkové předměty

Dárkové předměty podle vašeho oboru podnikání

Pokud s vámi klient spolupracuje v určitém oboru, nejvíce se mu budou líbit tematické dárkové předměty, díky kterým si na vás snadno vzpomene. Provozujete-li například e-shop s outdoorovým oblečením, vašim zákazníkům udělají radost outdoorové doplňky jako lahve na vodu, lehké a praktické lékárničky a jiné dárky, které přibalíte k objednávce.

Pro IT a technické společnosti jsou skvělou volbou dárkové předměty ve formě reklamního USB flash disku, který lze navíc vyrobit v libovolném tvaru dle přání.

Zvolte dárkové předměty na míru

Originalita se vždy cení. Když vytvoříte dárkový předmět, kterým se odlišíte od konkurence, získáte s jeho pomocí více stálých klientů, kteří se mohou stát základem vašeho podnikání. Takovými originálními předměty jsou například speciální ekologické produkty jako sety dřevené tužky a bloku či jakýkoli jiný na míru vytvořený výrobek.

Zkuste popřemýšlet nad tím, jaký originální produkt by vašim klientům udělal největší radost, nebo kontaktujte specialisty na dárkové předměty, kteří vám rádi a ochotně poradí.

 

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

StyleMag.cz

In-In.cz

GoldBach.cz

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

Za horami i odpočinkem, to láká turisty do Beskyd

Pokud mají Češi na vybranou, kam se vydat na prodloužený víkend nebo na dovolenou, v posledních letech...
- Advertisement -

Muteo od Sapeli si přiváží další prestižní ocenění za design

Dveře Muteo obdržely v rámci soutěže German Design Awards 2020 od odborné poroty cenu Special Mention v...

Sázíte Sportku? Vyhrát bude od příštího roku ještě těžší

Poslanecká sněmovna ve středu schválila takzvaný daňový balíček, kterým se od příštího roku zvýší zdanění některých „neřestí“. Zvýšit se mají spotřební daně...

Chcete tip na bezva výlet? Do Říma můžete i letecky

Chystáte se na cestu do Říma? Zvažujete, zda tam jet autobusem, nebo letět letadlem? Letenky se dají koupit levně. Je jen třeba vědět jak...

Co to je americké lednice?

V posledních letech se lednice amerického stylu těší velké oblibě. Jde totiž o příjemnou kombinaci velkého prostoru a elegantního designu. Vzhledem k...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -