Pondělí, 10 srpna, 2020
  • Služby

Vybíráme pro vás

Na co by si měl dát živnostník na stavbě pozor z hlediska BOZP?

Stavebnictví je jedno z nejdůležitějších odvětví českého průmyslu. A je to zároveň jedno z odvětví, které zaměstnává...

Sníží krize kvůli koronaviru ceny nemovitostí?

Je možné, že ceny nemovitosti dosáhly svého vrcholu a nyní kvůli krizi ohledně viru Covid – 19...

Filmové žánre — viete, ktoré sú najobľúbenejšie?

Filmový priemysel produkuje každý rok množstvo filmov v rôznych žánrov. Niektoré z nich sa už tradične tešia veľkej obľube....

Menší dárek či pozornost potěší každého člověka. Když se na takovém dárku navíc objeví logo vaší společnosti či reklamní slogan, můžete si být jisti, že vaše značka zůstane lidem na očích.

Dárkové předměty pro klienty

Každý člověk rád vidí, že si jej společnost váží. Proto rád přijímá dárky, byť může jít o drobnosti, jejichž výrobní cena je velmi nízká. Klasickým příkladem jsou reklamní propisky, na které firma může nechat natisknout své logo, webové stránky či telefon a při tom náklady stále udržet v řádu několika korun za kus. Takové dárkové předměty při tom klienty potěší a budou jim užitečné.

Dárkové předměty
Dárkové předměty

Dárkové předměty podle vašeho oboru podnikání

Pokud s vámi klient spolupracuje v určitém oboru, nejvíce se mu budou líbit tematické dárkové předměty, díky kterým si na vás snadno vzpomene. Provozujete-li například e-shop s outdoorovým oblečením, vašim zákazníkům udělají radost outdoorové doplňky jako lahve na vodu, lehké a praktické lékárničky a jiné dárky, které přibalíte k objednávce.

Pro IT a technické společnosti jsou skvělou volbou dárkové předměty ve formě reklamního USB flash disku, který lze navíc vyrobit v libovolném tvaru dle přání.

Zvolte dárkové předměty na míru

Originalita se vždy cení. Když vytvoříte dárkový předmět, kterým se odlišíte od konkurence, získáte s jeho pomocí více stálých klientů, kteří se mohou stát základem vašeho podnikání. Takovými originálními předměty jsou například speciální ekologické produkty jako sety dřevené tužky a bloku či jakýkoli jiný na míru vytvořený výrobek.

Zkuste popřemýšlet nad tím, jaký originální produkt by vašim klientům udělal největší radost, nebo kontaktujte specialisty na dárkové předměty, kteří vám rádi a ochotně poradí.

 

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

StyleMag.cz

In-In.cz

GoldBach.cz

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

Na co by si měl dát živnostník na stavbě pozor z hlediska BOZP?

Stavebnictví je jedno z nejdůležitějších odvětví českého průmyslu. A je to zároveň jedno z odvětví, které zaměstnává...
- Komerční sdělení -

Sníží krize kvůli koronaviru ceny nemovitostí?

Je možné, že ceny nemovitosti dosáhly svého vrcholu a nyní kvůli krizi ohledně viru Covid – 19 budou jen padat?

Filmové žánre — viete, ktoré sú najobľúbenejšie?

Filmový priemysel produkuje každý rok množstvo filmov v rôznych žánrov. Niektoré z nich sa už tradične tešia veľkej obľube. Ak neviete, ktoré to sú,...

Kedy je potrebné vymeniť turbo

Viete ako rozpoznať, že máte problém s turbom? Varovné signály jeho poruchy sú nenápadné. Ak však budete vedieť, ktoré to sú, ľahko ich...

Unikátní hologramová technologie HYPERVSN v ČR!

Také se vám při sledování vědeckofantastických filmů odehrávajících se v blízké i vzdálené budoucnosti líbily scény, ve kterých hráli hlavní roli pohyblivé...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -