5.1 C
Alba Iulia
Sobota, Prosinec 14, 2019
  • Zprávy

Vybíráme pro vás

Za horami i odpočinkem, to láká turisty do Beskyd

Pokud mají Češi na vybranou, kam se vydat na prodloužený víkend nebo na dovolenou, v posledních letech...

Muteo od Sapeli si přiváží další prestižní ocenění za design

Dveře Muteo obdržely v rámci soutěže German Design Awards 2020 od odborné...

Sázíte Sportku? Vyhrát bude od příštího roku ještě těžší

Poslanecká sněmovna ve středu schválila takzvaný daňový balíček, kterým se od příštího roku zvýší zdanění některých „neřestí“....

Chystáte se na cestu do Říma? Zvažujete, zda tam jet autobusem, nebo letět letadlem? Letenky se dají koupit levně. Je jen třeba vědět jak a kde. Zjistili jsme to za vás!

Řím je každý rok cílem řady turistů. Lákají vás tajuplné uličky? Malé kavárničky? Mystika spojená s návštěvou Vatikánu? Nebo chcete vidět skvostné památky? Ať tak či onak, v první řadě je třeba se do Říma levně a pohodlně dostat. A v takovém případě je jasnou volbou letadlo.

Letenky do Říma můžete koupit levně a výhodně. Dokonce vás mohou vyjít levněji než cesta autobusem. Nákupu letenek je třeba obětovat trochu času, prozkoumat nabídky různých leteckých společností a vybrat skutečně ty levné letenky.

Jaké aerolinky vám můžeme doporučit?

Levné letenky do Říma pořídíte u nízkonákladových leteckých společností, jako je třeba SmartWings nebo Easy Jet. Můžete s nimi ušetřit až několik tisíc korun. Samozřejmě je vždy potřeba prozkoumat nabídky co nejvíce leteckých společností, abyste měli jistotu, že jste letenku koupili opravdu levně. Vyplatí se to.

Opravdu levné letenky se dají sehnat v různých akcích, takže pokud na let do italské metropole opravdu nespěcháte, dejte si s nákupem letenek na čas. Letenku pak můžete pořídit za pár stovek korun.

Letenky levně do Říma: Odkud letět?

Cenu letenky také ovlivňuje místo odletu. Obecně platí, že levnější jsou lety třeba z německých letišť nebo z Vídně. Nemusí to být však pravidlem. Dají se pořídit i  letenky do Říma z Prahy. Zde zase platí, že bychom měli prozkoumat co nejvíce nabídek různých leteckých společností a vyzkoušet i různá místa odletu. Jen tak můžeme mít jistotu, že jsme pořídili letenku skutečně levně.

Letenky levně do Říma: Kolik stojí?

Pokud budete mít štěstí na některou z akcí, které letecké společnosti čas od času pořádají, můžete za  utratit jen několik stovek korun – třeba jen 600 korun za zpáteční letenku.

Počítat však musíte s různými omezeními, třeba že v ceně takto letenky budete mít jen jedno příručí zavazadlo (za zavazadlo do zavazadlového prostoru si u nízkonákladových společností zpravidla připlatíte). Ale konec konců na pár dnů je možné si sbalit věci i do malého kufru.

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

Za horami i odpočinkem, to láká turisty do Beskyd

Pokud mají Češi na vybranou, kam se vydat na prodloužený víkend nebo na dovolenou, v posledních letech...
- Advertisement -

Muteo od Sapeli si přiváží další prestižní ocenění za design

Dveře Muteo obdržely v rámci soutěže German Design Awards 2020 od odborné poroty cenu Special Mention v...

Sázíte Sportku? Vyhrát bude od příštího roku ještě těžší

Poslanecká sněmovna ve středu schválila takzvaný daňový balíček, kterým se od příštího roku zvýší zdanění některých „neřestí“. Zvýšit se mají spotřební daně...

Chcete tip na bezva výlet? Do Říma můžete i letecky

Chystáte se na cestu do Říma? Zvažujete, zda tam jet autobusem, nebo letět letadlem? Letenky se dají koupit levně. Je jen třeba vědět jak...

Co to je americké lednice?

V posledních letech se lednice amerického stylu těší velké oblibě. Jde totiž o příjemnou kombinaci velkého prostoru a elegantního designu. Vzhledem k...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -