13.4 C
Alba Iulia
Úterý, Září 17, 2019
  • Zprávy

Vybíráme pro vás

Tenis jako důvod mnoha půjček. Vyjít může na desetitisíce ročně

Mít doma světovou tenisovou jedničku - to je sen mnoha rodičů, kteří své dítě dávají na hodiny...

Azbest jako dříve hojně používaný materiál. Dnes však škodí lidskému zdraví

Z čeho jsou postavené rodinné domy nebo podobné budovy? Z jakých materiálů jsou tvořeny zdi jednotlivých místností?...

LANXESS prodává svůj podnik pro výrobu chemikálií obsahujících chrom

Společnost LANXESS specializující se na chemické látky prodává svůj podnik pro chemikálie obsahující chrom společnosti Brother Enterprises, která...

Každý majitel společnosti, která má zároveň i sklad, se ptá, jestli se do manipulační techniky vyplatí investovat. Přece jen je to investice navíc, pomoc zaměstnancům, kteří budou mít práci ve skladu snazší. Odpověď na otázku je však prostá: “Ano, investovat do manipulační techniky by se skutečně mělo.” Zaměstnanci jen ocení snazší práci, která najednou bude odsýpat, zaměstnavatelé ocení rychlost přispívající k prosperitě společnosti, s jakou se ve skladu bude pracovat. Navíc se minimalizuje množství pracovních úrazů, které vznikají z důvodu manipulace s těžkými věcmi.

Manipulační technika by tedy neměla chybět v žádném skladu. Při výběru manipulační techniky se rozhodujte dle toho, jak velký a prostorný je váš sklad. Při menším skladu nemusíte investovat do dražších vysokozdvižných vozíků, které byste stejně ani neuplatnili a nevyužili. U větších skladů jsou však konkrétně vysokozdvižné vozíky potřebné.

Abyste neztráceli čas výběrem vhodné manipulační techniky, přinášíme vám několik typů manipulační techniky, do níž se investovat vyplatí. Jsou to převážně vozíky, které nesmí chybět v žádném skladu.

Elektrické nízkozdvižné vozíky

Moderní náhražka klasických nízkozdvižných paletových vozíků, to jsou elektrické nízkozdvižné vozíky, do nichž by se mělo investovat především. Je to dáno zejména tím, že elektrické nízkozdvižné vozíky se snadněji ovládají, práce s nimi je jednodušší a rychlejší.

Vysokozdvižné ruční vozíky

Do větších skladů patří zmiňované vysokozdvižné ruční vozíky, které lze také zakoupit v modernější podobě, a to v podobě elektrické. Opět platí, že vysokozdvižné elektrické vozíky se snadněji ovládají a práce s nimi je lehčí a rychlejší.

Nůžkové paletové vozíky

Své místo si najdou i nůžkové paletové vozíky, které si zaměstnanci ve skladu také oblíbí. Jsou velmi praktické, snadno ovladatelné.

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

Tenis jako důvod mnoha půjček. Vyjít může na desetitisíce ročně

Mít doma světovou tenisovou jedničku - to je sen mnoha rodičů, kteří své dítě dávají na hodiny...
- Advertisement -

Azbest jako dříve hojně používaný materiál. Dnes však škodí lidskému zdraví

Z čeho jsou postavené rodinné domy nebo podobné budovy? Z jakých materiálů jsou tvořeny zdi jednotlivých místností? Málokdo ví či si uvědomuje,...

LANXESS prodává svůj podnik pro výrobu chemikálií obsahujících chrom

Společnost LANXESS specializující se na chemické látky prodává svůj podnik pro chemikálie obsahující chrom společnosti Brother Enterprises, která je předním čínským výrobcem chemikálií...

Pohodlná návštěva myčky se Superoperator CZ

Během léta mnozí z nás využívají auto nejen k cestám do práce, ale také na výlety a dovolené. To se projeví na...

5 tipů jak vybrat vysavač

Dříve nebo později přijde chvíle, kdy si potřebujeme koupit nový vysavač. Výkonného pomocníka do domácnosti, který se dokáže postarat o koberec, parkety,...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -