17.5 C
Alba Iulia
Pondělí, Září 23, 2019
  • Služby

Vybíráme pro vás

Tenis jako důvod mnoha půjček. Vyjít může na desetitisíce ročně

Mít doma světovou tenisovou jedničku - to je sen mnoha rodičů, kteří své dítě dávají na hodiny...

Azbest jako dříve hojně používaný materiál. Dnes však škodí lidskému zdraví

Z čeho jsou postavené rodinné domy nebo podobné budovy? Z jakých materiálů jsou tvořeny zdi jednotlivých místností?...

LANXESS prodává svůj podnik pro výrobu chemikálií obsahujících chrom

Společnost LANXESS specializující se na chemické látky prodává svůj podnik pro chemikálie obsahující chrom společnosti Brother Enterprises, která...

Zdají se vám finanční produkty a různé poplatky s nimi spojené za až přehnaně drahé? Pak vám poradíme, jak si pořídit kvalitní bankovní služby, ale i pojištění a půjčky levněji.

První a základní rada je ta, že byste finanční produkty měli vždy kupovat na internetu. Na internetu jsou stovky různých finančních produktů, samozřejmě i některé od pochybných poskytovatelů, ale internet má tu výhodu, že na nákup produktu máte neomezeně času. Nemusíte se tedy rozhodnout ihned pod nátlakem prodejce, ale svůj nákup si můžete patřičně promyslet a projít veškeré reference a hodnocení dalších zákazníků. Zároveň si můžete zamýšlený produkt porovnat s ostatními a vybrat ten, který je opravdu nejvýhodnější. A to vše v klidu, bez nátlaku prodejce!

Ušetřete na finančních produktech s cashbackem

Na finančních produktech můžete výrazně ušetřit díky použití cashbacku od Tipli.cz. Cashback spočívá v tom, že z každého nákupu se vám vrátí část peněz zpět. Cashbackové odměny jsou založené na provizi poskytované e-shopech cashbackovému portálu, který ji následně rozdělí pro sebe a zákazníka. Na Tipli.cz můžete ušetřit již u bez mála 400 obchodů, mezi které patří i společnosti specializující na finanční produkty. Pojďme si na konkrétních příkladech ukázat, jak vám Tipli pomůže výrazně ušetřit na koupi těchto produktů.

Ušetřete na bankovních produktech

Když se mluví o bankách, tak první věc, která vám vyvstane na mysl jsou bankovní poplatky? Nyní díky mBank již nemusí, protože mBank nabízí svým klientům všechny hlavní bankovní služby bez zbytečných poplatků. Samozřejmostí je i vstřícný přístup vůči klientům a flexibilitu, protože všechny operace spojené se svým účtem zvládnete hladce z pohodlí domova. Při sjednání účtu u mBank vám navíc Tipli pošle jako odměnu 90 Kč.

Ušetřete při sjednání půjčky

Půjčku si alespoň jednou za život musí vzít skoro každý z nás, aby dosáhl na splnění svých snů. Nicméně důležité je sjednat půjčku, u které nezaplatíte více než nezbytně musíte a u které jasně víte, kolik peněz celkově splatíte, protože úroky se velice liší. Na Zonky si půjčujete zprostředkovaně od obyčejných lidí a jasně vidíte výši úroku a dobu, jak dlouho bude trvat splácení. Žádné přebytečné poplatky nebo náročné dohadování s bankou! Ke každé zrealizované půjčce získáte přes Tipli odměnu ve výši 1200 Kč.

Ušetřete na pojištění

Život s sebou kromě krásných chvil přináší i spoustu rizik, proto je dobré být proti veškerým rizikům pojištěný. Odměnou vám bude klidný spánek a díky pojištění si budete moct užít veškeré aktivity na sto procent. Chystáte se do zahraničí? Pořiďte si výhodné cestovní pojištění od AXA Assistance a ušetřete díky Tipli celých 12 % z ceny pojištění. Nicméně přes Tipli se vám nevrátí jen peníze zaplacené za cestovní pojištění, ale i za další druhy pojištění u velké část českých pojišťoven. Jediné, co pro to musíte udělat je zaregistrovat se zdarma na Tipli a vybrat si svou oblíbenou pojišťovnu.

Použijte cashback od Tipli na finanční produkty a získejte část peněz zpět a další zajímavé bonusy. Registrace na Tipli je zcela zdarma, tak neváhejte a začněte šetřit již dnes.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

Tenis jako důvod mnoha půjček. Vyjít může na desetitisíce ročně

Mít doma světovou tenisovou jedničku - to je sen mnoha rodičů, kteří své dítě dávají na hodiny...
- Advertisement -

Azbest jako dříve hojně používaný materiál. Dnes však škodí lidskému zdraví

Z čeho jsou postavené rodinné domy nebo podobné budovy? Z jakých materiálů jsou tvořeny zdi jednotlivých místností? Málokdo ví či si uvědomuje,...

LANXESS prodává svůj podnik pro výrobu chemikálií obsahujících chrom

Společnost LANXESS specializující se na chemické látky prodává svůj podnik pro chemikálie obsahující chrom společnosti Brother Enterprises, která je předním čínským výrobcem chemikálií...

Pohodlná návštěva myčky se Superoperator CZ

Během léta mnozí z nás využívají auto nejen k cestám do práce, ale také na výlety a dovolené. To se projeví na...

5 tipů jak vybrat vysavač

Dříve nebo později přijde chvíle, kdy si potřebujeme koupit nový vysavač. Výkonného pomocníka do domácnosti, který se dokáže postarat o koberec, parkety,...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -