4.6 C
Alba Iulia
Čtvrtek, 2 dubna, 2020
  • Služby

Vybíráme pro vás

I na fotovoltaiku můžete získat dotaci

V posledních letech roste zájem o solární panely čili o takzvanou fotovoltaickou elektrárnu, kterou si umísíte na...

Workoholismem trpí řada Čechů. Ničí si tím však své zdraví

Neustálé vysedávání za počítačem, každý den strávený v práci, prakticky žádná pracovní doba a takřka žádný osobní...

Jak si vybrat ideální maso na steak?

Kdo by nemiloval steak! Dopřát si jednou za čas dokonale připravený steak v luxusní restauraci v Ostravě,...

Zdají se vám finanční produkty a různé poplatky s nimi spojené za až přehnaně drahé? Pak vám poradíme, jak si pořídit kvalitní bankovní služby, ale i pojištění a půjčky levněji.

První a základní rada je ta, že byste finanční produkty měli vždy kupovat na internetu. Na internetu jsou stovky různých finančních produktů, samozřejmě i některé od pochybných poskytovatelů, ale internet má tu výhodu, že na nákup produktu máte neomezeně času. Nemusíte se tedy rozhodnout ihned pod nátlakem prodejce, ale svůj nákup si můžete patřičně promyslet a projít veškeré reference a hodnocení dalších zákazníků. Zároveň si můžete zamýšlený produkt porovnat s ostatními a vybrat ten, který je opravdu nejvýhodnější. A to vše v klidu, bez nátlaku prodejce!

Ušetřete na finančních produktech s cashbackem

Na finančních produktech můžete výrazně ušetřit díky použití cashbacku od Tipli.cz. Cashback spočívá v tom, že z každého nákupu se vám vrátí část peněz zpět. Cashbackové odměny jsou založené na provizi poskytované e-shopech cashbackovému portálu, který ji následně rozdělí pro sebe a zákazníka. Na Tipli.cz můžete ušetřit již u bez mála 400 obchodů, mezi které patří i společnosti specializující na finanční produkty. Pojďme si na konkrétních příkladech ukázat, jak vám Tipli pomůže výrazně ušetřit na koupi těchto produktů.

Ušetřete na bankovních produktech

Když se mluví o bankách, tak první věc, která vám vyvstane na mysl jsou bankovní poplatky? Nyní díky mBank již nemusí, protože mBank nabízí svým klientům všechny hlavní bankovní služby bez zbytečných poplatků. Samozřejmostí je i vstřícný přístup vůči klientům a flexibilitu, protože všechny operace spojené se svým účtem zvládnete hladce z pohodlí domova. Při sjednání účtu u mBank vám navíc Tipli pošle jako odměnu 90 Kč.

Ušetřete při sjednání půjčky

Půjčku si alespoň jednou za život musí vzít skoro každý z nás, aby dosáhl na splnění svých snů. Nicméně důležité je sjednat půjčku, u které nezaplatíte více než nezbytně musíte a u které jasně víte, kolik peněz celkově splatíte, protože úroky se velice liší. Na Zonky si půjčujete zprostředkovaně od obyčejných lidí a jasně vidíte výši úroku a dobu, jak dlouho bude trvat splácení. Žádné přebytečné poplatky nebo náročné dohadování s bankou! Ke každé zrealizované půjčce získáte přes Tipli odměnu ve výši 1200 Kč.

Ušetřete na pojištění

Život s sebou kromě krásných chvil přináší i spoustu rizik, proto je dobré být proti veškerým rizikům pojištěný. Odměnou vám bude klidný spánek a díky pojištění si budete moct užít veškeré aktivity na sto procent. Chystáte se do zahraničí? Pořiďte si výhodné cestovní pojištění od AXA Assistance a ušetřete díky Tipli celých 12 % z ceny pojištění. Nicméně přes Tipli se vám nevrátí jen peníze zaplacené za cestovní pojištění, ale i za další druhy pojištění u velké část českých pojišťoven. Jediné, co pro to musíte udělat je zaregistrovat se zdarma na Tipli a vybrat si svou oblíbenou pojišťovnu.

Použijte cashback od Tipli na finanční produkty a získejte část peněz zpět a další zajímavé bonusy. Registrace na Tipli je zcela zdarma, tak neváhejte a začněte šetřit již dnes.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

I na fotovoltaiku můžete získat dotaci

V posledních letech roste zájem o solární panely čili o takzvanou fotovoltaickou elektrárnu, kterou si umísíte na...
- Advertisement -

Workoholismem trpí řada Čechů. Ničí si tím však své zdraví

Neustálé vysedávání za počítačem, každý den strávený v práci, prakticky žádná pracovní doba a takřka žádný osobní život. I tak lze specifikovat...

Jak si vybrat ideální maso na steak?

Kdo by nemiloval steak! Dopřát si jednou za čas dokonale připravený steak v luxusní restauraci v Ostravě, to je gurmánský zážitek, který...

Typy fóliovníkov. Pestujte zeleninu skúsene

Patríte k záhradkárom? Potom iste viete, že sezóna zahradničení už začala. Záhrada sa začína prebúdzať zo svojho spánku, záhony sa začínajú pripravovať...

Česko je na tom bídně. Nejrychlejší internet má Jižní Korea

V dnešní době je připojení k internetu nezbytné. Poskytovatelé internetu proto modernizují a zlepšují kvalitu připojení. Na zahraniční velmoci to ale nestačí.

More Articles Like This

- Komerční sdělení -