Pondělí, 10 srpna, 2020

Vybíráme pro vás

Na co by si měl dát živnostník na stavbě pozor z hlediska BOZP?

Stavebnictví je jedno z nejdůležitějších odvětví českého průmyslu. A je to zároveň jedno z odvětví, které zaměstnává...

Sníží krize kvůli koronaviru ceny nemovitostí?

Je možné, že ceny nemovitosti dosáhly svého vrcholu a nyní kvůli krizi ohledně viru Covid – 19...

Filmové žánre — viete, ktoré sú najobľúbenejšie?

Filmový priemysel produkuje každý rok množstvo filmov v rôznych žánrov. Niektoré z nich sa už tradične tešia veľkej obľube....

Také se vám při sledování vědeckofantastických filmů odehrávajících se v blízké i vzdálené budoucnosti líbily scény, ve kterých hráli hlavní roli pohyblivé hologramy – trojrozměrné dynamické obrazy vznášející se v prostoru? V době, kdy se hologramy začaly objevovat na filmovém plátně, šlo skutečně o hudbu budoucnosti. Nyní se ale i tato technologie stala realitou a je k dispozici všem, kdo by jí chtěli použít pro propagaci svých produktů či služeb. Díky společnosti SUPERVIZE HOLOGRAMY s.r.o., která technologii HYPERVSN dováží, je to nyní možné i v České republice!

Co je HYPERVSN?

Pod obchodním názvem HYPERVSN se skrývá inovativní technologie pro zobrazování zmíněných 3D hologramů. Díky komponentům nejvyšší kvality výlučně se značkou „Made in Europe“ je zobrazovací jednotka schopna vytvářet dokonale vypadající vizualizace o 16 milionech barvách.

Základním prvkem hologramové technologie HYPERVSN je rotor se čtyřmi paprsky a více než 160 LED diodami na každém z nich. Po připevnění na stator je právě tato jednotka schopna vytvářet dynamické obrazy animované rychlostí až 30 snímků za vteřinu.

Výsledkem mohou být neuvěřitelně komplexní a působivé obrazy jejichž prostřednictvím má obchodník jedinečnou možnost představit svůj produkt. Holografická forma oslovuje potenciální zákazníky nejen díky své nové a originální formě, ale zajímavá je i komplexita informace, kterou lze tímto způsobem předat.  

Není překvapením, že holografickou technologii HYPERVSN již dnes s úspěchem využívá celá řada firem včetně těch největších korporátů. Možnosti jsou velmi široké a fantazii se meze nekladou!

Rodina produktů HYPERVSN

Základním prvkem rodiny produktů HYPERVSN je výše zmíněná jednotka označovaná jako SOLO. Jedná se o jednu samostatnou jednotku a dodávána je ve verzích M a L. První z nich může vytvářet obrazy o průměru 56 cm, druhá potom obrazy o průměru 76 cm. Jednotku lze ovládat přímo na místě, pokud se ale provozovatel stará o více jednotek, ideálním řešením je jejich pořízení v podobě balíčku SOLO Cloud. V takovém případě lze totiž jednotlivé jednotky ovládat vzdáleně.

Nedílnou součástí technologie je samozřejmě softwarový nástroj HYPERVSN 3D STUDIO, ve kterém lze vytvářet prakticky jakýkoliv obsah. Nástroj je uživatelsky velmi přívětivý a lze s ním díky celé řadě šablon a předpřipravených nástrojů úspěšně pracovat i bez větších znalostí grafiky. Na tvorbě opravdu náročných animací je nicméně vždy možné spolupracovat s profesionálním grafickým týmem dodavatele.

Pro opravdu náročné zákazníky je určena tzv. HYPERVSN Wall kombinující prakticky libovolný počet jednotek na jediné ploše. HYPERVSN Wall umožňuje zobrazení hologramových obrazů velké velikosti, maximální kvality zobrazení a vysoké úrovně detailů. Jedná se o řešení ideální pro použití na výstavách, veletrzích, festivalech apod.

Provoz technologií HYPERVSN je bezhlučný, bezpečný a generovaný obraz je skvěle viditelný přes sklo a za všech světelných podmínek.

Proč HYPERVSN?

Chcete-li posunout propagaci svých produktů na zcela novou úroveň, hologramová technologie HYPERVSN je tou pravou volbou. Díky ní budete moci oslovit své zákazníky způsobem, který měl dosud místo jen ve vědeckofantastických filmech a pozornost, kterou si získá, nepochybně vystřelí prodeje do dosud nevídaných výšin. Technologie HYPERVSN ukazuje skutečnou budoucnost reklamy.

Systémy HYPERSVN jsou v České republice novinkou, nyní však můžete začít využívat všech jejich možností naplno. Může HYPERVSN pomoci i vašemu podnikání? Pokud je vaše odpověď kladná, neváhejte nás kontaktovat a zkonzultovat s námi všechny možnosti.

Více na :https://www.hypervize.cz

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

Na co by si měl dát živnostník na stavbě pozor z hlediska BOZP?

Stavebnictví je jedno z nejdůležitějších odvětví českého průmyslu. A je to zároveň jedno z odvětví, které zaměstnává...
- Komerční sdělení -

Sníží krize kvůli koronaviru ceny nemovitostí?

Je možné, že ceny nemovitosti dosáhly svého vrcholu a nyní kvůli krizi ohledně viru Covid – 19 budou jen padat?

Filmové žánre — viete, ktoré sú najobľúbenejšie?

Filmový priemysel produkuje každý rok množstvo filmov v rôznych žánrov. Niektoré z nich sa už tradične tešia veľkej obľube. Ak neviete, ktoré to sú,...

Kedy je potrebné vymeniť turbo

Viete ako rozpoznať, že máte problém s turbom? Varovné signály jeho poruchy sú nenápadné. Ak však budete vedieť, ktoré to sú, ľahko ich...

Unikátní hologramová technologie HYPERVSN v ČR!

Také se vám při sledování vědeckofantastických filmů odehrávajících se v blízké i vzdálené budoucnosti líbily scény, ve kterých hráli hlavní roli pohyblivé...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -