4.6 C
Alba Iulia
Pátek, 29 května, 2020
  • Cestování

Vybíráme pro vás

Na jaká úsporná opatření lze získat dotaci?

Žádný člověk nechce platit vysoké sumy za energie. Proto se řada lidí rozhodla investovat do úsporných opatření,...

Při stěhování využívejte systém A, B, C. Usnadní vám následovné vybalování

Na stěhování je pravděpodobně nejhorší balení. Ať už mluvíme o stěhování domu, o stěhování bytu nebo o...

Muži v karanténě. Jak využívají hlavy rodiny svůj volný čas?

S příchodem nového typu koronaviru přišlo také velké zpomalení. Nejen, že zpomalila ekonomika (a to znatelně a...

I dovolená v Čechách má stále své kouzlo. Toužíte po klidu a odpočinku? Nebo naopak preferujete aktivní dovolenou? Ať už se chystáte jet sami nebo s dětmi, vyzkoušejte ubytování v kempu. Bydlet můžete v chatce nebo i pod stanem, nabízí se mnoho možností. My doporučujeme autokemp Stříbrný Rybník nedaleko Hradce Králové, ze kterého je to kousek do města i do přírody.

Ubytování v kempu i pro náročné

Autokemp Stříbrný Rybník má rozhodně co nabídnout. Nachází se v blízkosti města Hradce Králové, do kterého se pohodlně dostanete pěšky, na kole i třeba hromadnou dopravou. Zároveň je situován u městských lesů, které představují perfektní zázemí pro pěší turisty, cyklisty i bruslaře.

Pokud přijde řeč na samotné ubytování v kempu, můžete si vybrat mezi stanem, karavany, obytnými vozy či chatkami. Ubytování zde je tak velmi komfortní, protože od jara do podzimu můžete využívat přípojku na elektrickou energii. Autokemp je velmi prostorný a má tak opravdu velkou kapacitu. Jeho součástí je také přírodní koupaliště (Stříbrný rybník).

V kempu můžete využít společné kuchyňky, stánků s občerstvením, restaurace, minimarketu a samozřejmě i čistých sociálních zařízení. Je perfektní volbou pro jednotlivce, rodiny, skupiny, školy nebo i firmy, které kemp často volí pro teambuldingy a další podobné akce.

Dovolená v Čechách ve vaší vlastní režii

Jezdíte rádi pod stan nebo hledáte tip na osvěžující dovolenou uprostřed hlavní sezóny či až na konci léta? Ubytování v kempu Stříbrný Rybník může být tou pravou volbou. Ubytujete se zde za lidové ceny. Poznáte další kout světa a ještě něco ušetříte. Dopředu si navíc nic nemusíte rezervovat, vše vyřídíte až na místě.

Provozovatel autokempu Stříbrný Rybník dále nabízí ubytování v kempu Ostružno, Pecka nebo Vysoká Srbská. Má tedy v této oblasti již bohaté zkušenosti, jelikož provozuje další tři areály v České republice.

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

Na jaká úsporná opatření lze získat dotaci?

Žádný člověk nechce platit vysoké sumy za energie. Proto se řada lidí rozhodla investovat do úsporných opatření,...
- Advertisement -

Při stěhování využívejte systém A, B, C. Usnadní vám následovné vybalování

Na stěhování je pravděpodobně nejhorší balení. Ať už mluvíme o stěhování domu, o stěhování bytu nebo o stěhování firem jako takových, balení...

Muži v karanténě. Jak využívají hlavy rodiny svůj volný čas?

S příchodem nového typu koronaviru přišlo také velké zpomalení. Nejen, že zpomalila ekonomika (a to znatelně a výrazně), ale také jsme zpomalili...

Jak vrátit parketám zašlou krásu? Zkuste broušení, radí odborník

Dívali jste se na svou podlahu pečlivým okem a zjistili, že by bylo potřeba oživení a rekonstrukce? Pokud máte parkety, řešení je...

Permanentní make-up usnadňuje ženám život: Hodí se i pro vás?

K úpravě pomocí permanentního maku-upu dnes sahá mnoho žen. Tato procedura totiž značně ušetří čas a nabízí pohodlí. Až na některé výjimky...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -