Čtvrtek, 13 srpna, 2020
  • Služby

Vybíráme pro vás

Na co by si měl dát živnostník na stavbě pozor z hlediska BOZP?

Stavebnictví je jedno z nejdůležitějších odvětví českého průmyslu. A je to zároveň jedno z odvětví, které zaměstnává...

Sníží krize kvůli koronaviru ceny nemovitostí?

Je možné, že ceny nemovitosti dosáhly svého vrcholu a nyní kvůli krizi ohledně viru Covid – 19...

Filmové žánre — viete, ktoré sú najobľúbenejšie?

Filmový priemysel produkuje každý rok množstvo filmov v rôznych žánrov. Niektoré z nich sa už tradične tešia veľkej obľube....

Firma Somaty s.r.o. se stala v červnu roku 1999 dovozcem a distributorem nářadí Olfa. Dováží do České a Slovenské republiky. Somaty s.r.o. nabízí více než 400 druhů kvalitního zboží. S Olfa noži budou spokojeni domácí kutilové ale i profesionální řemeslníci.

Šíře sortimentu

Co všechno vám Olfa nářadí nabízí? Prohlédněte si z nabídky řezací nože Olfa, skalpely, kružítka, dále pak perforovací nože nebo také nůžky a řezací podložky. Řezací nože Olfa najdete několika druhů. S odlamovacími čepelemi nebo s nedělenou výměnnou čepicí si snadno poradíte a využijete nejen doma, ale také v zaměstnání. Nechybí ani nože s pevnou čepelí, která se brousí, nebo kruhové řezače.

V nabídce najdete nůž na sádrokarton nebo nůž na linoleum. Při pokládce koberce je pro vás nejlepší nůž na koberce od Olfa.

Další drobné věci, které vám pomohou

Olfa nožům vybírejte ještě doplňky, bez kterých by vaše práce nemohla být dokončena. Takové pravítko usnadní mnoho práce. Ve výběru máte jak hliníková s úchytem nebo třeba průhledná z tvrzeného plastu. Změřte si, co potřebujete, aby vaše práce byla dokonalá. Doplňte si čepele na nože na polystyren či noze na koberce.

Nakupujte z pohodlí domova

I nákupy takového zboží nemusí být nuda. Nechoďte jen do kamenných obchodů, zaregistrujte se a staňte se běžným uživatelem. Jednoduše tak získáte přístup k objednávání, snadno můžete sledovat pohyb vašeho vybraného nářadí Olfa.

Somaty s.r.o. vám nabízí velmi kvalitní zboží a velmi flexibilní komunikace. Sami můžete sledovat, co s vaším zbožím děje.

Reklamou se leccos dozvíte

Nůž na lino si můžete snadno vyzkoušet na různých výstavách nebo přímo předváděcích akcích u vás ve firmě, poznáte produkty a rovnou si je vyzkoušíte na pracovišti. Nezní to skvěle? Všechny produkty vám dáme k dispozici.

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

Na co by si měl dát živnostník na stavbě pozor z hlediska BOZP?

Stavebnictví je jedno z nejdůležitějších odvětví českého průmyslu. A je to zároveň jedno z odvětví, které zaměstnává...
- Komerční sdělení -

Sníží krize kvůli koronaviru ceny nemovitostí?

Je možné, že ceny nemovitosti dosáhly svého vrcholu a nyní kvůli krizi ohledně viru Covid – 19 budou jen padat?

Filmové žánre — viete, ktoré sú najobľúbenejšie?

Filmový priemysel produkuje každý rok množstvo filmov v rôznych žánrov. Niektoré z nich sa už tradične tešia veľkej obľube. Ak neviete, ktoré to sú,...

Kedy je potrebné vymeniť turbo

Viete ako rozpoznať, že máte problém s turbom? Varovné signály jeho poruchy sú nenápadné. Ak však budete vedieť, ktoré to sú, ľahko ich...

Unikátní hologramová technologie HYPERVSN v ČR!

Také se vám při sledování vědeckofantastických filmů odehrávajících se v blízké i vzdálené budoucnosti líbily scény, ve kterých hráli hlavní roli pohyblivé...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -