4.6 C
Alba Iulia
Pátek, 29 května, 2020
  • Auto-moto

Vybíráme pro vás

Jak vrátit parketám zašlou krásu? Zkuste broušení, radí odborník

Dívali jste se na svou podlahu pečlivým okem a zjistili, že by bylo potřeba oživení a rekonstrukce?...

Permanentní make-up usnadňuje ženám život: Hodí se i pro vás?

K úpravě pomocí permanentního maku-upu dnes sahá mnoho žen. Tato procedura totiž značně ušetří čas a nabízí...

Jak by měla vypadat moderní koupelna?

Koupelna získává v posledních letech stále více pozornosti. Už to není jenom místo, kde se dá v...

Nechte si včas opravit své kotoučové brzdy a vyhněte se problémovým situacím za volantem. Kompletní výměna vzduchových brzd, využívaných třeba u nákladních automobilů, autobusů či přívěsů, vychází často velmi draze. Ve většině případů lze tak doporučit pouze repase brzdových třmenů, což je vlastně jejich oprava. Paradoxem je, že nové i repasované brzdy mnohdy vydrží spolehlivě fungovat stejně dlouho.

Jak probíhá repase brzdových třmenů a kde si ji objednat

Repasovat své vzduchové brzdy určitě nezvládnete sami doma. Vyplatí se dát auto do specializovaného servisu, kde se na toto zaměřují – což také není v každé opravně, proto byste si vždy předem měli ověřit, zda právě váš servis službu nabízí, případně kontaktovat konkurenci.

Do servisu následně zavezete automobil a tam vám váš brzdový třmen vymění za již repasovaný. Nemusíte tedy na nic čekat – repase brzdových třmenů je velmi rychlá a vy ji bez sebemenších problémů zvládnete během jediného dne. Výjimkou jsou pouze atypické brzdové třmeny, na které je většinou nutné si počkat.

Jestliže nemáte ve svém okolí takto zaměřený servis, obraťte se na webové stránky repase-trmenu.cz. Její pracovníci vám repasovaný třmen dovezou na požadované místo, a tak svůj automobil vůbec nemusíte dávat z domu. Pokud navíc vy sami patříte mezi zkušené automechaniky, tak výměnu hravě zvládnete.

Ušetřete nemalé peníze ve svém rodinném rozpočtu díky kvalitně provedené repasi třmenů. Na zmíněných webových stránkách vám i na opravené vzduchové brzdy poskytnou roční záruku a během této doby v případě jakýchkoliv pochybností provedou servis.

Na výměnu vzduchových brzd nečekejte

Čekání na výměnu by se vám nemuselo vyplatit. Již při malém opotřebení doporučujeme vyměnit současné brzdové třmeny za nové či repasované. Jejich čištění probíhá pískováním, výměnou drobných poškozených dílů a také novou povrchovou úpravou, čímž je zaručena i vyšší odolnost proti vlhku a dalším nepříznivým vlivům. Na pohled jsou však repasované třmeny velmi podobné těm novým. Na repase-trmenu.cz se specializují na brzdové třmeny především od značek Wabco, Haldex, Knorr, BPW nebo Meritor.

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

Jak vrátit parketám zašlou krásu? Zkuste broušení, radí odborník

Dívali jste se na svou podlahu pečlivým okem a zjistili, že by bylo potřeba oživení a rekonstrukce?...
- Advertisement -

Permanentní make-up usnadňuje ženám život: Hodí se i pro vás?

K úpravě pomocí permanentního maku-upu dnes sahá mnoho žen. Tato procedura totiž značně ušetří čas a nabízí pohodlí. Až na některé výjimky...

Jak by měla vypadat moderní koupelna?

Koupelna získává v posledních letech stále více pozornosti. Už to není jenom místo, kde se dá v rychlosti odbýt hygiena, ale stává...

Proč se renovace parket vyplatí víc, než nová podlaha?

V tomto období jsme strávili doma víc času, než bychom si asi přáli. Zřejmě každý měl možnost se podívat na svůj domov...

V romantickém bydlení hrají prim květiny. Myslete na to

Člověk si dnes může zařídit svou domácnost do jakéhokoli stylu bydlení. Záleží jenom na tom, co se mu líbí. Pakliže je člověk...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -