4.6 C
Alba Iulia
Pátek, 3 dubna, 2020
  • Služby

Vybíráme pro vás

I na fotovoltaiku můžete získat dotaci

V posledních letech roste zájem o solární panely čili o takzvanou fotovoltaickou elektrárnu, kterou si umísíte na...

Workoholismem trpí řada Čechů. Ničí si tím však své zdraví

Neustálé vysedávání za počítačem, každý den strávený v práci, prakticky žádná pracovní doba a takřka žádný osobní...

Jak si vybrat ideální maso na steak?

Kdo by nemiloval steak! Dopřát si jednou za čas dokonale připravený steak v luxusní restauraci v Ostravě,...

Let balonem pro radost

Toužíte podívat se na krásy přírody z ptačí perspektivy, ale bojíte se letadel a vrtulníků? Potom je tu možnost vyzkoušet Žena. Jde o mnohem větší zážitek, než si myslíte! Pokud si představujete, že někam přijedete, nasednete, půl hodiny poletíte, potom přistanete a odjedete domů, mýlíte se. S Ebalon.cz budete součástí všeho od začátku až do konce.

Na průběhu letu balonem záleží

Lidé z Ebalon.cz si dávají záležet na tom, aby pro vás byl celý let balonem tím nejlepším zážitkem, na který budete s radostí vzpomínat a o kterém budete vyprávět všem známým. Proto se nesoustředí jen na to, aby pohled na krajinu byl okouzlující, zapojí vás do celého procesu. Před startem budete upozorněni na bezpečnost, dozvíte se něco o létání balonem a také je potřeba balon připravit k letu – vybalit, postavit. Až poté je možné nastoupit na palubu.

Let balonem
Let balonem

Při klasickém letu nejdříve vystoupáte do asi 800 m. Až budete nasyceni krásným výhledem, začíná se zvolna klesat. Po zbytek letu se budete nacházet asi 200 m nad zemí, v mnoha případech budete doslova česat vrcholky stromů.

Po hladkém přistání přichází přípitek vychlazeným sektem. To na oslavu úspěšného letu. Dostanete malé občerstvení a přijde na řadu sdělování pocitů, myšlenek a pokládání případných dotazů. Dostanete také osvědčení, že jste let absolvovali a překonali tak, v mnoha případech, sami sebe. Balon se také začne uklízet a až je vše sbaleno, budete odvezeni na místo startu.

Počítejte tedy s tím, že i když poletíte nejméně hodinu, celý proces potrvá tři až čtyři hodiny.

Proč si vybrat let balonem?

Společností, které zařizují let balonem, je mnoho. Ebalon.cz však garantuje dodržení všeho, co se na jejich stránkách dočtete. Průměrný let navíc trvá více, než hodinu. Vždy se setkáte s profesionály, nikdy nepoletíte s nikým nezkušeným a nekvalifikovaným. Užít si výhled z mraků navíc můžete celoročně!

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-News.cz

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

Předchozí článekHledám práci
Další článekŠkola hrou
- Advertisement -

2 KOMENTÁŘE

  1. […] těžké přirovnat let balonem k nějakému jinému zážitku. Jedná se o opojný zážitek, při kterém poznáme známou i […]

Comments are closed.

- Advertisement -

Redakce doporučuje

I na fotovoltaiku můžete získat dotaci

V posledních letech roste zájem o solární panely čili o takzvanou fotovoltaickou elektrárnu, kterou si umísíte na...
- Advertisement -

Workoholismem trpí řada Čechů. Ničí si tím však své zdraví

Neustálé vysedávání za počítačem, každý den strávený v práci, prakticky žádná pracovní doba a takřka žádný osobní život. I tak lze specifikovat...

Jak si vybrat ideální maso na steak?

Kdo by nemiloval steak! Dopřát si jednou za čas dokonale připravený steak v luxusní restauraci v Ostravě, to je gurmánský zážitek, který...

Typy fóliovníkov. Pestujte zeleninu skúsene

Patríte k záhradkárom? Potom iste viete, že sezóna zahradničení už začala. Záhrada sa začína prebúdzať zo svojho spánku, záhony sa začínajú pripravovať...

Česko je na tom bídně. Nejrychlejší internet má Jižní Korea

V dnešní době je připojení k internetu nezbytné. Poskytovatelé internetu proto modernizují a zlepšují kvalitu připojení. Na zahraniční velmoci to ale nestačí.

More Articles Like This

- Komerční sdělení -