Středa, 23 září, 2020
  • Auto-moto

Vybíráme pro vás

V Tišnově vzniká nový výrobní závod společnosti EVVA

Společnost EVVA, výrobce mechanických a elektronických přístupových systémů, spustila výstavbu nového výrobního závodu v Tišnově okres Brno –...

Tipy, které vám pomohou se v létě opravdu ochladit

Letní měsíce jsou specifické v tom, že všichni trávíme většinu času hledáním způsobu, jak se udržet v pohodlí a...

Jak na nízkoenergetické bydlení

Hlavně postavit dům, který by ztrácel co nejméně energie. To je vždy úkol společnosti ORCAN GROUP s.r.o.,...

Silné vozy vyšší třídy a SUV by měly při výběru zimních pneumatik vybírat z toho nejlepšího, co trh nabízí. Ve hře tak zůstávají jen prémiová obutí, která představují vlajkové lodě výrobců. Seznamte se s ověřenými modely známých značek pro zimu 2018.

Nokian do tvrdé zimy

Finské pneumatiky Nokian vynikají spolehlivostí a bezpečností v tvrdých zimních podmínkách. Mají vynikající přilnavost na sněhu i ledu. Zimní pneu Nokian WR A4 je  určená hlavně majitelům silných vozů, kteří rádi vyráží na hory a občas i do terénu. WR A4 jsou vybaveny technologií Flat Run. Po píchnutí kola bezpečně ujedete ještě 50 km.

Přizpůsobivý Michelin

Pneumatiky Michelin se obratně přizpůsobují změnám. Zimy v Evropě už nejsou to, co bývaly. Průzkumy z minulých let ukazují, že nehody nejčastěji vznikají na mokrých vozovkách. Michelin na to zareagoval prostřednictvím modelu Michelin ALPIN 5, který efektivně odvádí vodu z běhounu a minimalizuje riziko vzniku aquaplaningu.

 

Pneumatiky Pirelli se zdokonalují na F1

Pneumatiky Pirelli jsou spjaty se šampionátem F1. Nasazením pneu v extrémních podmínkách získává výrobce cenné zkušenosti. Vývoj obutí tak stojí nejen na teorii, ale i na praktickém testování. Na těchto základech stojí i zimní pneu Pirelli WINTER SOTTOZERO Serie III, které mají vynikající trakci na sněhu, na vodě i na suchu.

Vesmírný GoodYear

Neúnavná práce na technologických vychytávkách dostala pneumatiky GoodYear až na měsíc, kde se na nich projel Lunar Rover. Při hledání nových cest vzniklo i vynikající zimní obutí GoodYear UltraGrip 9, které si získalo obdiv zejména pro krátkou brzdnou dráhu na sněhu i na mokru. V krizových situacích přeci hraje roli každý centimetr.

Kvalita ze závodní dráhy od Dunlop

Pneumatiky Dunlop stojí na zkušenostech s autosportem. Výrobce úspěšně přesouvá technologie ze závodní dráhy až k běžným řidičům. Do zimních podmínek skvěle vybavil model Dunlop Winter Sport 5, který vás podrží na sněhu, v břečce i na vodou pokryté vozovce. Pneu se pyšní také nízkým valivým odporem, takže s nimi ušetříte.

Hi-tech pneu od Bridgestone

Bridgestone je největším výrobcem pneumatik na světě. Ohromí vás bezpečnými plášti, za kterými stojí nákladné technologické výzkumy. K zimním modelům s hi-tech výbavou patří Blizzak LM-001. Vyniká svou vysokou přilnavostí na sněhu a rychlým odvodem vody z dezénu.

Continental do každého počasí

Continental vsadil u zimních pneu na vyvážený výkon za všech podmínek. Námraza, sníh, břečka, mokrá vozovka a zase námraza… S plášti Continental WinterContact TS 860 nemusíte předpověď počasí vůbec řešit. Bezpečně dojedete do cíle, ať je na cestě cokoli.

 

Pokud nevíte, jaký model je pro vás ten pravý, obraťte se na profíky. Nákupní informace a test zimních pneumatik 2018 najdete v profesionálním internetové obchodě jako je pneumatiky.cz. Zároveň vám rádi pomohou s výběrem správných pneumatik školení profesionálové a vy budete mít jistotu, že neuděláte chybu.

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

V Tišnově vzniká nový výrobní závod společnosti EVVA

Společnost EVVA, výrobce mechanických a elektronických přístupových systémů, spustila výstavbu nového výrobního závodu v Tišnově okres Brno –...
- Komerční sdělení -

Tipy, které vám pomohou se v létě opravdu ochladit

Letní měsíce jsou specifické v tom, že všichni trávíme většinu času hledáním způsobu, jak se udržet v pohodlí a pokud možno se vyhnout nesnesitelnému...

Jak na nízkoenergetické bydlení

Hlavně postavit dům, který by ztrácel co nejméně energie. To je vždy úkol společnosti ORCAN GROUP s.r.o., která se zabývá stavbou nízkoenergetických...

Zlatá americká nebankovní cesta

Americká hypotéka je často vyhledávaný výraz. Zejména kvůli svým přednostem. Jednou ze základních předností je fakt, že peníze u tohoto úvěru můžete...

Proč by se bál podnikatel registrů?

Pod názvem hypotéka bez registru http://www.fahd.cz/hypoteka-bez-registru/ , stejně tak jako je tomu například v případě americké hypotéky bez dokládání příjmů,...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -