4.6 C
Alba Iulia
Pátek, 5 června, 2020
  • Cestování

Vybíráme pro vás

Co dělat, když si zabouchnete dveře? Zámečník radí!

Tahle nepříjemná věc se může stát opravdu každému a je jedno, jestli zrovna vycházíte připraveni na pracovní...

Fólie na sklo jako ochrana před zloději i horkem

Věděli jste, že fólie na sklo nabízí mnohostranné využití a dokážou vyřešit mnoho problémů? Jsou vhodné jak...

Na jaká úsporná opatření lze získat dotaci?

Žádný člověk nechce platit vysoké sumy za energie. Proto se řada lidí rozhodla investovat do úsporných opatření,...

Praha je kulturním centrem nejen České republiky. Nesčetné množství výstav, plesů a dalších kulturních akcí zde probíhá každý den. Chystáte se uspořádat konferenci a nevíte si rady s výběrem konferenčního sálu? Poradíme vám, jak na to.

Spolehlivé a slušné jednání

Pokud zjistíte z recenzí nebo ohlasů z více zdrojů, že majitel nebo managment špatně komunikují a neplní své závazky, dejte raději ruce pryč. Neochotný a nespolehlivý majitel by mohl konferenci velice zkomplikovat a vás připravit o drahocenný čas.

Důraz na místo a dopravu

Ať už plánujete sezení pro 20 lidí nebo konferenci pro 250 hostů, je důležité počítat s jejich dopravou. Konferenční sál by tak měl být dobře dostupný městkou hromadnou dopravou a mít také své vlastní garáže s dostatečnou kapacitou. Tím bude zajištěn komfort všem hostům.

Kapacita sálu

Dalším důležitým prvkem je celková velikost a kapacita konferenčního sálu. Ta by měla co nejvíce odpovídat počtu hostů a rázu akce. Přeplnění ani poloprázdný sál nevypadá dobře. Je proto důležité mít co nejpřesněji odhadnout počet hostů.

Detaily dělají celek

Výzdoba, ozvučení sálu nebo catering pro hosty během celé akce? Dohodněte si vše s manažerem hotelu. Poradí vám jaké máte možnosti a poté najdete společně ideální řešení pro vaši konferenci. Ušetříte tím tak spoustu času a služby budou přesně odpovídat vašim požadavkům.

Zamluvte si termín včas

Vybrali jste ideální prostor? S rezervací neotálejte. Pokud konferenční sály splňují všechna výše uvedená kritéria, bude prostor velice žádaný. Proto rezervujte včas. Získáte tak pevný termín a můžete se začít věnovat samotným přípravám.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Clanky.cz

Svet-Zeny.cz

Press-News.cz

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

Co dělat, když si zabouchnete dveře? Zámečník radí!

Tahle nepříjemná věc se může stát opravdu každému a je jedno, jestli zrovna vycházíte připraveni na pracovní...
- Advertisement -

Fólie na sklo jako ochrana před zloději i horkem

Věděli jste, že fólie na sklo nabízí mnohostranné využití a dokážou vyřešit mnoho problémů? Jsou vhodné jak do bytů, kanceláří tak i...

Na jaká úsporná opatření lze získat dotaci?

Žádný člověk nechce platit vysoké sumy za energie. Proto se řada lidí rozhodla investovat do úsporných opatření, která povedou ke snížení energetické...

Při stěhování využívejte systém A, B, C. Usnadní vám následovné vybalování

Na stěhování je pravděpodobně nejhorší balení. Ať už mluvíme o stěhování domu, o stěhování bytu nebo o stěhování firem jako takových, balení...

Muži v karanténě. Jak využívají hlavy rodiny svůj volný čas?

S příchodem nového typu koronaviru přišlo také velké zpomalení. Nejen, že zpomalila ekonomika (a to znatelně a výrazně), ale také jsme zpomalili...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -