Neděle, 20 září, 2020

Vybíráme pro vás

Tipy, které vám pomohou se v létě opravdu ochladit

Letní měsíce jsou specifické v tom, že všichni trávíme většinu času hledáním způsobu, jak se udržet v pohodlí a...

Jak na nízkoenergetické bydlení

Hlavně postavit dům, který by ztrácel co nejméně energie. To je vždy úkol společnosti ORCAN GROUP s.r.o.,...

Zlatá americká nebankovní cesta

Americká hypotéka je často vyhledávaný výraz. Zejména kvůli svým přednostem. Jednou ze základních předností je fakt, že...

Kvalitní svetr, který vám dobře padne, patří k jednomu z nejvíce lichotivých oděvů. Štíhlým postavám dodává tvary a velkým postavám naopak zefektivňuje vzhled. Udrží vás v teple a v kanceláři odliší váš vzhled od tradičních košil. Přesto většina lidí ví o svetrech jen velmi málo a ještě méně využívají všechny možné styly a vzory, které jsou k dispozici.

Pánské svetry – použité tkaniny

Pánské svetry jsou vyráběny z různých materiálů. Mezi nejčastější patří:

  • Kašmírový svetr: patří mezi zlatou klasiku mezi svetry, nevýhodou je ale jeho vysoká cena. Je teplý, ale přesto lehký jako peříčko, slušivý, na formální příležitosti a je jednoduchý a nadčasový.
  • Vlněný svetr: je nejstarším a nejběžnějším svetrem. Dobře udržuje teplo, ale jsou velmi náchylné k nešetrnému zacházení, obzvláště za mokra.
  • Bavlněný svetr: Na rozdíl od předchozích dvou tkanin je bavlna chladnější, což ale nemusí být nutně nevýhodou, protože se dají nosit přímo na těle bez jakéhokoli podráždění.
  • Svetry ze syntetických tkanin: Velkou výhodou těchto svetrů je jejich nízká cena. Syntetické tkaniny napodobují vlastnosti vlny nebo bavlny (v závislosti na typu syntetické tkaniny), takže nemusíte věnovat zvláštní péči o oděv, co se týká jeho mytí a manipulace. Jsou ale méně kvalitní.
  • Svetry ze směsi tkanin: Svetry bývají častokrát vyrobeny ze dvou nebo více tkanin. Důvod, proč tomu tak je, jsou nižší náklady a zvýšení výkonu požadovaných vlastností. Vhodným příkladem je například kašmírový svetr, který se po přidání přídavné tkaniny stává o několik set korun levnější.

pánské svetry

Pánské svetry – střihy

Mezi nejčastější střihy patří:

  • Rolák: v kombinaci s tmavými kalhotami prodlužuje mužskou postavu.
  • Výstřih do V: perfektně sedí ke košili a vytvoří iluzi štíhlejšího profilu.
  • Kulatý výstřih: hodí se ke košili nebo jen na tělo.
  • Kardigan: patří k nejméně používaným svetrům, protože je považován za staromódní. Avšak hodí se k mužům každého věku, ke košili i k bundě.

Barva pánských svetrů

Barva svetru je závislá na situaci, ve kterých chcete svetr nosit. Tmavší barvy jsou obecně vnímány jako formálnější, i když barevné lehké svetry jsou přijatelné v jarních a letních měsících. Jasnější barvy jsou méně formální, ale jsou skvělé pro běžné nošení.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz

Seznam-Novinek.cz

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

Tipy, které vám pomohou se v létě opravdu ochladit

Letní měsíce jsou specifické v tom, že všichni trávíme většinu času hledáním způsobu, jak se udržet v pohodlí a...
- Komerční sdělení -

Jak na nízkoenergetické bydlení

Hlavně postavit dům, který by ztrácel co nejméně energie. To je vždy úkol společnosti ORCAN GROUP s.r.o., která se zabývá stavbou nízkoenergetických...

Zlatá americká nebankovní cesta

Americká hypotéka je často vyhledávaný výraz. Zejména kvůli svým přednostem. Jednou ze základních předností je fakt, že peníze u tohoto úvěru můžete...

Proč by se bál podnikatel registrů?

Pod názvem hypotéka bez registru http://www.fahd.cz/hypoteka-bez-registru/ , stejně tak jako je tomu například v případě americké hypotéky bez dokládání příjmů,...

Kočka si vytrhává srst? Může se jednat o plísňovou infekci

Sametový kožíšek – to je jeden z typických rysů mnoha koček, ať už se jedná o jakoukoliv rasu. Ovšem stačí, když kočka zachytí...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -