13.4 C
Alba Iulia
Úterý, Září 17, 2019
  • Zprávy

Vybíráme pro vás

Tenis jako důvod mnoha půjček. Vyjít může na desetitisíce ročně

Mít doma světovou tenisovou jedničku - to je sen mnoha rodičů, kteří své dítě dávají na hodiny...

Azbest jako dříve hojně používaný materiál. Dnes však škodí lidskému zdraví

Z čeho jsou postavené rodinné domy nebo podobné budovy? Z jakých materiálů jsou tvořeny zdi jednotlivých místností?...

LANXESS prodává svůj podnik pro výrobu chemikálií obsahujících chrom

Společnost LANXESS specializující se na chemické látky prodává svůj podnik pro chemikálie obsahující chrom společnosti Brother Enterprises, která...

Sezóna letních dovolených je v plném proudu. Co ale dělat s domácím čtyřnohým přítelem? Nejrozumnější řešení se snažte najít s předstihem.

Nechcete nechávat psa samotného doma a tak na dovolenou raději nejedete? To přeci není vůbec nutné. Existuje celá řada řešení, stačí vybrat takové, které uspokojí obě strany – páníčka i psa.

Dovolená se psem

Stále populárnější je brát na dovolenou i svého čtyřnohého kamaráda. Zvířecí návštěvníky povoluje čím dál více rekreačních zařízení. Při hledání ubytování sledujte nejen počet hvězdiček, ale i to, zda je možné vzít sebou pejska. Sledujte to, zda bude pes ubytován s vámi v pokoji, ale i jaké jsou poplatky za zvíře.

Dovolenou můžete hledat ne pro sebe, ale aktivní dovolenou pro pejska. Na internetu najdete různé tábory pro štěňátka, agility programy, nejrůznější zážitkové pobyty pro pejsky. V Itálii jsou pláže přístupné i pro psy, můžete jej klidně vzít k moři. Pro cestování po Evropě potřebujete pas pro malá zvířata. Vystaví vám ho veterinář po splnění několika podmínek. Při cestování dávejte psovi dostatek vody, případně dělejte zastávky na proběhnutí.

Hotel pro domácí mazlíčky

Chcete cestovat bez domácího mazlíčka, ale nemáte nikoho, komu byste jej po dobu dovolené svěřili? Využijte služeb psího hotelu. Psy lze ubytovat na jeden den i na několik týdnů. Součástí služeb je pravidelné venčení i krmení.

Moderním řešením je také psí školka. Pejskovi tak dopřejete naprostý luxus. Pejsci si užijí velké zahrady, bazén či pobyt ve stínu pergoly. Trendy jsou také psí lázně a soukromé firmy, které se zabývají hlídáním psů po dobu vaší nepřítomnosti u vás doma.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Finlist.cz

PR-clanky.cz

40plus.cz

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

Tenis jako důvod mnoha půjček. Vyjít může na desetitisíce ročně

Mít doma světovou tenisovou jedničku - to je sen mnoha rodičů, kteří své dítě dávají na hodiny...
- Advertisement -

Azbest jako dříve hojně používaný materiál. Dnes však škodí lidskému zdraví

Z čeho jsou postavené rodinné domy nebo podobné budovy? Z jakých materiálů jsou tvořeny zdi jednotlivých místností? Málokdo ví či si uvědomuje,...

LANXESS prodává svůj podnik pro výrobu chemikálií obsahujících chrom

Společnost LANXESS specializující se na chemické látky prodává svůj podnik pro chemikálie obsahující chrom společnosti Brother Enterprises, která je předním čínským výrobcem chemikálií...

Pohodlná návštěva myčky se Superoperator CZ

Během léta mnozí z nás využívají auto nejen k cestám do práce, ale také na výlety a dovolené. To se projeví na...

5 tipů jak vybrat vysavač

Dříve nebo později přijde chvíle, kdy si potřebujeme koupit nový vysavač. Výkonného pomocníka do domácnosti, který se dokáže postarat o koberec, parkety,...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -