13.4 C
Alba Iulia
Úterý, Září 17, 2019
  • Zprávy

Vybíráme pro vás

Tenis jako důvod mnoha půjček. Vyjít může na desetitisíce ročně

Mít doma světovou tenisovou jedničku - to je sen mnoha rodičů, kteří své dítě dávají na hodiny...

Azbest jako dříve hojně používaný materiál. Dnes však škodí lidskému zdraví

Z čeho jsou postavené rodinné domy nebo podobné budovy? Z jakých materiálů jsou tvořeny zdi jednotlivých místností?...

LANXESS prodává svůj podnik pro výrobu chemikálií obsahujících chrom

Společnost LANXESS specializující se na chemické látky prodává svůj podnik pro chemikálie obsahující chrom společnosti Brother Enterprises, která...

Crossovery patří, alespoň v evropských poměrech, k čím dál žádanějším vozům. Potvrzuje to i model označovaný jako Mercedes-Benz GLA z dílny známé stuttgartské automobilky.

Ilustrační foto

 

Co přináší nový Mercedes-Benz GLA

Na automobilu, přiřazovaním do kategorie sportovně-užitkových vozidel, na první pohled zaujme design, jehož stěžejními prvky jsou mohutně působící blatníky a nízká karoserie. Na ulici tak za volantem tohoto vozidla vzbudíte bezesporu zaslouženou pozornost, k čemuž přispívá také možnost za příplatek získat mimořádně elegantní panoramatické prosklení střechy. Zážitek podporuje rovněž interiér zahrnující perfektně tvarovaná sedadla, díky nimž bude mít posádka dostatek pohodlí. Ostatně, krátce po jeho uvedení se po něm doslova zaprášilo a v Česku se jednalo o beznadějně vyprodaný model.

Aktuálně se můžete těšit na faceliftovanou novinku tohoto modelu dostupnou již od června 2017.

Ilustrační foto

 

Pořizovací cena za tento automobil se však v závislosti na výbavě může vyšplhat i na částky přesahující 1 000 000 Kč. Jak si dopřát prvotřídní zážitek ze svezení, přitom ovšem zcela nezruinovat rodinný rozpočet?

Ilustrační foto

 

Stačí jezdit s úsměvem

Řešením je půjčení vozu, případně můžete využít stále populárnější možnost operativního leasingu. Současně máte vždy záruku nového vozu, který po krátké době vyměníte za opět nový model. Vždy tak můžete jezdit v pohodě a v bezpečí. Doslova čtyři roční období tak zvládnete bezpečně a v pohodlí. Současně nemusíte řešit starosti s provozem vozidla. O technický stav vozidla se postará pronajímatel, nájemce hradí pouze měsíční splátku a potřebné pohonné hmoty.

Ilustrační foto

 

Tuto eventualitu tak využívá stále více lidí, a to nejen v měřítku podnikání velkých firem. Operativní leasing je stále více oblíbený u živnostníků a obrací se k němu i soukromé osoby.

Se SIT autopůjčovnou tak doslova platí slogan „Jezdím s úsměvem”. Jistí si můžete být vždy profesionálním zajištěním služeb, ať zvolíte autopůjčovnu nebo právě operativní leasing a současně také lidským přístupem ke všem klientům.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Finlist.cz

PR-clanky.cz

40plus.cz

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

Tenis jako důvod mnoha půjček. Vyjít může na desetitisíce ročně

Mít doma světovou tenisovou jedničku - to je sen mnoha rodičů, kteří své dítě dávají na hodiny...
- Advertisement -

Azbest jako dříve hojně používaný materiál. Dnes však škodí lidskému zdraví

Z čeho jsou postavené rodinné domy nebo podobné budovy? Z jakých materiálů jsou tvořeny zdi jednotlivých místností? Málokdo ví či si uvědomuje,...

LANXESS prodává svůj podnik pro výrobu chemikálií obsahujících chrom

Společnost LANXESS specializující se na chemické látky prodává svůj podnik pro chemikálie obsahující chrom společnosti Brother Enterprises, která je předním čínským výrobcem chemikálií...

Pohodlná návštěva myčky se Superoperator CZ

Během léta mnozí z nás využívají auto nejen k cestám do práce, ale také na výlety a dovolené. To se projeví na...

5 tipů jak vybrat vysavač

Dříve nebo později přijde chvíle, kdy si potřebujeme koupit nový vysavač. Výkonného pomocníka do domácnosti, který se dokáže postarat o koberec, parkety,...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -