4.6 C
Alba Iulia
Středa, 3 června, 2020
  • Zprávy

Vybíráme pro vás

Co dělat, když si zabouchnete dveře? Zámečník radí!

Tahle nepříjemná věc se může stát opravdu každému a je jedno, jestli zrovna vycházíte připraveni na pracovní...

Fólie na sklo jako ochrana před zloději i horkem

Věděli jste, že fólie na sklo nabízí mnohostranné využití a dokážou vyřešit mnoho problémů? Jsou vhodné jak...

Na jaká úsporná opatření lze získat dotaci?

Žádný člověk nechce platit vysoké sumy za energie. Proto se řada lidí rozhodla investovat do úsporných opatření,...

Crossovery patří, alespoň v evropských poměrech, k čím dál žádanějším vozům. Potvrzuje to i model označovaný jako Mercedes-Benz GLA z dílny známé stuttgartské automobilky.

Ilustrační foto

 

Co přináší nový Mercedes-Benz GLA

Na automobilu, přiřazovaním do kategorie sportovně-užitkových vozidel, na první pohled zaujme design, jehož stěžejními prvky jsou mohutně působící blatníky a nízká karoserie. Na ulici tak za volantem tohoto vozidla vzbudíte bezesporu zaslouženou pozornost, k čemuž přispívá také možnost za příplatek získat mimořádně elegantní panoramatické prosklení střechy. Zážitek podporuje rovněž interiér zahrnující perfektně tvarovaná sedadla, díky nimž bude mít posádka dostatek pohodlí. Ostatně, krátce po jeho uvedení se po něm doslova zaprášilo a v Česku se jednalo o beznadějně vyprodaný model.

Aktuálně se můžete těšit na faceliftovanou novinku tohoto modelu dostupnou již od června 2017.

Ilustrační foto

 

Pořizovací cena za tento automobil se však v závislosti na výbavě může vyšplhat i na částky přesahující 1 000 000 Kč. Jak si dopřát prvotřídní zážitek ze svezení, přitom ovšem zcela nezruinovat rodinný rozpočet?

Ilustrační foto

 

Stačí jezdit s úsměvem

Řešením je půjčení vozu, případně můžete využít stále populárnější možnost operativního leasingu. Současně máte vždy záruku nového vozu, který po krátké době vyměníte za opět nový model. Vždy tak můžete jezdit v pohodě a v bezpečí. Doslova čtyři roční období tak zvládnete bezpečně a v pohodlí. Současně nemusíte řešit starosti s provozem vozidla. O technický stav vozidla se postará pronajímatel, nájemce hradí pouze měsíční splátku a potřebné pohonné hmoty.

Ilustrační foto

 

Tuto eventualitu tak využívá stále více lidí, a to nejen v měřítku podnikání velkých firem. Operativní leasing je stále více oblíbený u živnostníků a obrací se k němu i soukromé osoby.

Se SIT autopůjčovnou tak doslova platí slogan „Jezdím s úsměvem”. Jistí si můžete být vždy profesionálním zajištěním služeb, ať zvolíte autopůjčovnu nebo právě operativní leasing a současně také lidským přístupem ke všem klientům.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Finlist.cz

PR-clanky.cz

40plus.cz

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

Co dělat, když si zabouchnete dveře? Zámečník radí!

Tahle nepříjemná věc se může stát opravdu každému a je jedno, jestli zrovna vycházíte připraveni na pracovní...
- Advertisement -

Fólie na sklo jako ochrana před zloději i horkem

Věděli jste, že fólie na sklo nabízí mnohostranné využití a dokážou vyřešit mnoho problémů? Jsou vhodné jak do bytů, kanceláří tak i...

Na jaká úsporná opatření lze získat dotaci?

Žádný člověk nechce platit vysoké sumy za energie. Proto se řada lidí rozhodla investovat do úsporných opatření, která povedou ke snížení energetické...

Při stěhování využívejte systém A, B, C. Usnadní vám následovné vybalování

Na stěhování je pravděpodobně nejhorší balení. Ať už mluvíme o stěhování domu, o stěhování bytu nebo o stěhování firem jako takových, balení...

Muži v karanténě. Jak využívají hlavy rodiny svůj volný čas?

S příchodem nového typu koronaviru přišlo také velké zpomalení. Nejen, že zpomalila ekonomika (a to znatelně a výrazně), ale také jsme zpomalili...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -