4.6 C
Alba Iulia
Pátek, 5 června, 2020
  • Cestování

Vybíráme pro vás

Co dělat, když si zabouchnete dveře? Zámečník radí!

Tahle nepříjemná věc se může stát opravdu každému a je jedno, jestli zrovna vycházíte připraveni na pracovní...

Fólie na sklo jako ochrana před zloději i horkem

Věděli jste, že fólie na sklo nabízí mnohostranné využití a dokážou vyřešit mnoho problémů? Jsou vhodné jak...

Na jaká úsporná opatření lze získat dotaci?

Žádný člověk nechce platit vysoké sumy za energie. Proto se řada lidí rozhodla investovat do úsporných opatření,...

První sníh se ukázal, na některých místech se dokonce zvesela lyžuje. Jenže, je kvalita a kvalita. Zatímco české svahy nabízí mokrý sníh a často i dlouhé fronty, na alpských svazích si každý den užijete jízdu po perfektně upravených bílých dálnicích. Navíc za podobnou cenu jako v ČR. Není tedy co řešit, jestliže si chcete užít báječnou „lyžovačku“, vyrazte do Alp. Kromě seřízené výbavy budete potřebovat řádné pojištění. Jaké si zařídit a proč?

Jen s modrou nikdy

Pro začátek jedno důležité varování. Možná jste od někoho slyšeli, že na cestu mimo ČR není třeba pojištění mít, protože stačí jen modrá karta jako důkaz, že si zdravotní pojištění platíte v ČR. Není to ale pravda a současně je to krok k tomu, jak se z dovolené vrátit i s několika milionovým dluhem. Více na toto téma zde.

novinky-zpravy-cz_online_ergo_cz_01

Správné pojištění na hory

V žádném případě se při výběru neřiďte jen cenou. Za nízkou cenou se často skrývají nízké pojistné limity, což je na škodu. Lékařská péče je hodně drahá a nízké limity jsou riskem, že si za ošetření budete muset doplácet ze svého.

TIP: Výhodnou volbou je z hlediska ceny i krytí cestovní pojištění od ERGO pojišťovny.

Musíte si dát pozor na to, do jaké nadmořské výšky pojistka platí. Většinou je to do 3000 m.n.m. Pokud budete výš, zařiďte si připojištění. Dále také pozor na rozsah. Například sáňkování je považováno za rizikový sport, takže si musíte koupit připojištění. Stejně je na tom i free ride.

novinky-zpravy-cz_online_ergo_cz_02

Časově i cenově výhodnější je, pokud si sjednáte pojištění do zahraničí on-line. Smlouvu obdržíte e-mailem a je platná i od druhého dne. Navíc se dočkáte slevy a příjemných bonusů. Například výše zmíněná pojišťovna ERGO jako bonus nabízí pojištění úrazu, zavazadel a odpovědnosti za pouhých 10 Kč na den.

Jak se zachovat, když se dostanete do problémů? Snažte se co nejdříve kontaktovat pojišťovnu a poslouchejte rady asistenta. Pokud vás zajímají větší podrobnosti o cestovní pojistce, přečtěte si tyto odpovědi na dotazy k cestovnímu pojištění.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Krásné-bydlení.cz

SEOlaboratoř.cz

eKompetence.cz

 

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

Co dělat, když si zabouchnete dveře? Zámečník radí!

Tahle nepříjemná věc se může stát opravdu každému a je jedno, jestli zrovna vycházíte připraveni na pracovní...
- Advertisement -

Fólie na sklo jako ochrana před zloději i horkem

Věděli jste, že fólie na sklo nabízí mnohostranné využití a dokážou vyřešit mnoho problémů? Jsou vhodné jak do bytů, kanceláří tak i...

Na jaká úsporná opatření lze získat dotaci?

Žádný člověk nechce platit vysoké sumy za energie. Proto se řada lidí rozhodla investovat do úsporných opatření, která povedou ke snížení energetické...

Při stěhování využívejte systém A, B, C. Usnadní vám následovné vybalování

Na stěhování je pravděpodobně nejhorší balení. Ať už mluvíme o stěhování domu, o stěhování bytu nebo o stěhování firem jako takových, balení...

Muži v karanténě. Jak využívají hlavy rodiny svůj volný čas?

S příchodem nového typu koronaviru přišlo také velké zpomalení. Nejen, že zpomalila ekonomika (a to znatelně a výrazně), ale také jsme zpomalili...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -