4.6 C
Alba Iulia
Pátek, 3 dubna, 2020
  • Finance

Vybíráme pro vás

I na fotovoltaiku můžete získat dotaci

V posledních letech roste zájem o solární panely čili o takzvanou fotovoltaickou elektrárnu, kterou si umísíte na...

Workoholismem trpí řada Čechů. Ničí si tím však své zdraví

Neustálé vysedávání za počítačem, každý den strávený v práci, prakticky žádná pracovní doba a takřka žádný osobní...

Jak si vybrat ideální maso na steak?

Kdo by nemiloval steak! Dopřát si jednou za čas dokonale připravený steak v luxusní restauraci v Ostravě,...

Možná jste už slyšeli pojem hypotéka bez dokládání příjmů. Zaujal vás tento název, a tak hledáte, kde je možné si takovýto typ úvěru sjednat? Bohužel vás zřejmě nyní zklameme, protože pod tímto názvem již nenajdete žádný finanční produkt. Americká nebankovní hypotéka bez dokládání příjmů zkrátka a dobře neexistuje, stejně tak jako například 100% hypotéka.

Každý by si zřejmě přál, aby nemusel žádné papíry dokládat a aby získal půjčku snadno a bez komplikací. Jenomže nyní vás možná překvapíme. Tento způsob je možný, půjčku můžete získat snadno a rychle a bez komplikací, akorát k tomu musíte doložit pár údajů, protože každý poskytovatel úvěru si musí ověřit vaši schopnost splácet, aby vám případně mohl s dluhy pomoci.

Takovéto prokazování ovšem není složité a dá se vyřídit velice rychle. Nepotřebujete k tomu jako u banky milion schůzek a pořád nějaké papírování. Vše vyřešíme online a sjednáme jednu schůzku k podpisu.

Lze to vyřešit i jednoduše

Pokud nemáte stabilní příjem, může ho za vás doložit někdo jiný. Klidně třeba sestra, bratr, maminka, tatínek či vaše dospělé děti. Takováto osoba s vámi vstoupí do smlouvy a bude spoludlužníkem.

Podnikatelské úvěry mají ještě další výhodu. U nich totiž nejsou tak přísné podmínky, a tak je vše ještě jednodušší. V případě podnikatelského úvěru nevadí ani nízké daňové přiznání, pouze musíte doložit, že máte opravdu založené podnikání a že jej provozujete. To je důležité. Nemůžete mít jenom založenou živnost, kterou neprovozujete. S penězi se posléze financují výdaje a veškeré potřebné věci ve firmě.

Každý z nás si občas potřebuje půjčit. My z toho neděláme nic složitého, ale snažíme se to klientům co nejvíce zjednodušit a zpříjemnit, i když se jedná o velký závazek. Splátky jsou měsíční. Doba splácení se může lišit, a to podle toho, jakou dobu splácení si zvolíte. Může jít o rozmezí 1–30 let.

Vždy je potřeba uvádět správné, úplně a přesné informace. Samozřejmě, že vše musí být pravdivé. Jedině tak vám dokážeme pomoci.

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

I na fotovoltaiku můžete získat dotaci

V posledních letech roste zájem o solární panely čili o takzvanou fotovoltaickou elektrárnu, kterou si umísíte na...
- Advertisement -

Workoholismem trpí řada Čechů. Ničí si tím však své zdraví

Neustálé vysedávání za počítačem, každý den strávený v práci, prakticky žádná pracovní doba a takřka žádný osobní život. I tak lze specifikovat...

Jak si vybrat ideální maso na steak?

Kdo by nemiloval steak! Dopřát si jednou za čas dokonale připravený steak v luxusní restauraci v Ostravě, to je gurmánský zážitek, který...

Typy fóliovníkov. Pestujte zeleninu skúsene

Patríte k záhradkárom? Potom iste viete, že sezóna zahradničení už začala. Záhrada sa začína prebúdzať zo svojho spánku, záhony sa začínajú pripravovať...

Česko je na tom bídně. Nejrychlejší internet má Jižní Korea

V dnešní době je připojení k internetu nezbytné. Poskytovatelé internetu proto modernizují a zlepšují kvalitu připojení. Na zahraniční velmoci to ale nestačí.

More Articles Like This

- Komerční sdělení -