17.5 C
Alba Iulia
Pondělí, Září 23, 2019
  • Finance

Vybíráme pro vás

Tenis jako důvod mnoha půjček. Vyjít může na desetitisíce ročně

Mít doma světovou tenisovou jedničku - to je sen mnoha rodičů, kteří své dítě dávají na hodiny...

Azbest jako dříve hojně používaný materiál. Dnes však škodí lidskému zdraví

Z čeho jsou postavené rodinné domy nebo podobné budovy? Z jakých materiálů jsou tvořeny zdi jednotlivých místností?...

LANXESS prodává svůj podnik pro výrobu chemikálií obsahujících chrom

Společnost LANXESS specializující se na chemické látky prodává svůj podnik pro chemikálie obsahující chrom společnosti Brother Enterprises, která...

Možná jste už slyšeli pojem hypotéka bez dokládání příjmů. Zaujal vás tento název, a tak hledáte, kde je možné si takovýto typ úvěru sjednat? Bohužel vás zřejmě nyní zklameme, protože pod tímto názvem již nenajdete žádný finanční produkt. Americká nebankovní hypotéka bez dokládání příjmů zkrátka a dobře neexistuje, stejně tak jako například 100% hypotéka.

Každý by si zřejmě přál, aby nemusel žádné papíry dokládat a aby získal půjčku snadno a bez komplikací. Jenomže nyní vás možná překvapíme. Tento způsob je možný, půjčku můžete získat snadno a rychle a bez komplikací, akorát k tomu musíte doložit pár údajů, protože každý poskytovatel úvěru si musí ověřit vaši schopnost splácet, aby vám případně mohl s dluhy pomoci.

Takovéto prokazování ovšem není složité a dá se vyřídit velice rychle. Nepotřebujete k tomu jako u banky milion schůzek a pořád nějaké papírování. Vše vyřešíme online a sjednáme jednu schůzku k podpisu.

Lze to vyřešit i jednoduše

Pokud nemáte stabilní příjem, může ho za vás doložit někdo jiný. Klidně třeba sestra, bratr, maminka, tatínek či vaše dospělé děti. Takováto osoba s vámi vstoupí do smlouvy a bude spoludlužníkem.

Podnikatelské úvěry mají ještě další výhodu. U nich totiž nejsou tak přísné podmínky, a tak je vše ještě jednodušší. V případě podnikatelského úvěru nevadí ani nízké daňové přiznání, pouze musíte doložit, že máte opravdu založené podnikání a že jej provozujete. To je důležité. Nemůžete mít jenom založenou živnost, kterou neprovozujete. S penězi se posléze financují výdaje a veškeré potřebné věci ve firmě.

Každý z nás si občas potřebuje půjčit. My z toho neděláme nic složitého, ale snažíme se to klientům co nejvíce zjednodušit a zpříjemnit, i když se jedná o velký závazek. Splátky jsou měsíční. Doba splácení se může lišit, a to podle toho, jakou dobu splácení si zvolíte. Může jít o rozmezí 1–30 let.

Vždy je potřeba uvádět správné, úplně a přesné informace. Samozřejmě, že vše musí být pravdivé. Jedině tak vám dokážeme pomoci.

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

Tenis jako důvod mnoha půjček. Vyjít může na desetitisíce ročně

Mít doma světovou tenisovou jedničku - to je sen mnoha rodičů, kteří své dítě dávají na hodiny...
- Advertisement -

Azbest jako dříve hojně používaný materiál. Dnes však škodí lidskému zdraví

Z čeho jsou postavené rodinné domy nebo podobné budovy? Z jakých materiálů jsou tvořeny zdi jednotlivých místností? Málokdo ví či si uvědomuje,...

LANXESS prodává svůj podnik pro výrobu chemikálií obsahujících chrom

Společnost LANXESS specializující se na chemické látky prodává svůj podnik pro chemikálie obsahující chrom společnosti Brother Enterprises, která je předním čínským výrobcem chemikálií...

Pohodlná návštěva myčky se Superoperator CZ

Během léta mnozí z nás využívají auto nejen k cestám do práce, ale také na výlety a dovolené. To se projeví na...

5 tipů jak vybrat vysavač

Dříve nebo později přijde chvíle, kdy si potřebujeme koupit nový vysavač. Výkonného pomocníka do domácnosti, který se dokáže postarat o koberec, parkety,...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -