Čtvrtek, 13 srpna, 2020
  • Bydlení

Vybíráme pro vás

Na co by si měl dát živnostník na stavbě pozor z hlediska BOZP?

Stavebnictví je jedno z nejdůležitějších odvětví českého průmyslu. A je to zároveň jedno z odvětví, které zaměstnává...

Sníží krize kvůli koronaviru ceny nemovitostí?

Je možné, že ceny nemovitosti dosáhly svého vrcholu a nyní kvůli krizi ohledně viru Covid – 19...

Filmové žánre — viete, ktoré sú najobľúbenejšie?

Filmový priemysel produkuje každý rok množstvo filmov v rôznych žánrov. Niektoré z nich sa už tradične tešia veľkej obľube....

Věděli jste, že fólie na sklo nabízí mnohostranné využití a dokážou vyřešit mnoho problémů? Jsou vhodné jak do bytů, kanceláří tak i do výloh či vitrín. Je to finančně dostupné řešení v případě, že potřebujete zajistit větší soukromí. Zajistí ochranu před zloději a tlumí přímé sluneční záření. 

Fólie na okna pro váš komfort 

Máte byt v přízemí či v blízkém okolí dalších staveb jsou vám nepříjemné pohledy kolemjdoucích či sousedů? Tak v tom případě je pro vás fólie na okno řešením. Například zrcadlová fólie vytváří ochranný efekt, kdy zvenku není vidět dovnitř, zatímco vy se ven můžete dívat neomezeně. A to bez ztráty přirozeného venkovního světla. 

S fólií na okno i výrazně ušetříte. V zimě fólie značně omezí tepelné ztráty přes okno. V letních měsících naopak příjemně ochladí prostor a klimatizace nemusí šlapat naplno. Tato řešení přináší značné úspory energie. Další výhoda je, že instalací fólie na okno se omezí možnost násilného vniknutí do objektu a vy se budete doma či v kanceláři cítit víc v bezpečí. 

Fólie na sklo se hodí do všech objektů

Typů fólie na sklo existuje mnoho druhů a vybere si opravdu každý. Majitelé obchodů určitě ocení fólii do výlohy, díky které jim nebude blednout vystavené zboží. Ale nejen to-nabídka firmy Benda-Fólie je opravdu rozsáhlá. Nabízí produkty do rodinných domů, bytů, kanceláří a skleněných fasád. V jejich nabídce jsou fólie na balkonové sklo, fólie na dveře, statické fólie na sklo nebo zrcadlové fólie na sklo. Tyto fólie mají ochranný i dekorativní charakter a opět záleží na vašich preferencích. 

Samozřejmostí je praktičnost a možnost neomezeného využití. Fólie jsou pomocí speciální vrstvy chráněny proti poškrábání. Jsou voděodolné, tudíž je můžete mýt a čistit úplně stejně, jako jiné skleněné plochy. Zároveň dodávají objektům zrcadlově či barevně estetický vzhled. 

Instalace okenní fólie je rychlá a jednoduchá

Pokud svěříte tuto práci do rukou odborníkům z firmy Benda-Fólie tak se dočkáte jednoduché a rychlé instalace okenní fólie. Ta probíhá tak, že se fólie nalepí na již namontovanou skleněnou plochu. Na okno, dveře, do výlohy apod. Benda-Fólie se této práci věnují již od roku 2002 a jsou opravdovými experty na trhu. Svým klientům pomáhají vybrat ten nejvhodnější typ produktu a celou situaci samozřejmě zhodnotí a zkonzultují. Nakonec nabídnou řešení přímo na míru. 

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

Na co by si měl dát živnostník na stavbě pozor z hlediska BOZP?

Stavebnictví je jedno z nejdůležitějších odvětví českého průmyslu. A je to zároveň jedno z odvětví, které zaměstnává...
- Komerční sdělení -

Sníží krize kvůli koronaviru ceny nemovitostí?

Je možné, že ceny nemovitosti dosáhly svého vrcholu a nyní kvůli krizi ohledně viru Covid – 19 budou jen padat?

Filmové žánre — viete, ktoré sú najobľúbenejšie?

Filmový priemysel produkuje každý rok množstvo filmov v rôznych žánrov. Niektoré z nich sa už tradične tešia veľkej obľube. Ak neviete, ktoré to sú,...

Kedy je potrebné vymeniť turbo

Viete ako rozpoznať, že máte problém s turbom? Varovné signály jeho poruchy sú nenápadné. Ak však budete vedieť, ktoré to sú, ľahko ich...

Unikátní hologramová technologie HYPERVSN v ČR!

Také se vám při sledování vědeckofantastických filmů odehrávajících se v blízké i vzdálené budoucnosti líbily scény, ve kterých hráli hlavní roli pohyblivé...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -