4.6 C
Alba Iulia
Pátek, 3 dubna, 2020
  • Zprávy

Vybíráme pro vás

I na fotovoltaiku můžete získat dotaci

V posledních letech roste zájem o solární panely čili o takzvanou fotovoltaickou elektrárnu, kterou si umísíte na...

Workoholismem trpí řada Čechů. Ničí si tím však své zdraví

Neustálé vysedávání za počítačem, každý den strávený v práci, prakticky žádná pracovní doba a takřka žádný osobní...

Jak si vybrat ideální maso na steak?

Kdo by nemiloval steak! Dopřát si jednou za čas dokonale připravený steak v luxusní restauraci v Ostravě,...

Potřebujete zlepšit svůj sexuální život? Nehledejte inspiraci pouze v jídle, ale vsaďte také na kouzlo afrodiziak. Ty vás jednoduše „nastartují“ na noc plnou vášně a neutuchajícího vzrušení. Nicméně, celé této noci předchází prvotní okouzlení dámy – a to vám jednoznačně přinesou feromony pro muže! Rádi vám přiblížíme ta nejoblíbenější afrodiziaka, které klidně najdete i ve své kuchyni!

  • česnek, chřest, kapary

Tyhle potraviny zvládnout prokrvit pohlavní orgány, nicméně – obzvláště s česnekem – byste to rozhodně neměli přehánět. Jak je známo, jeho aroma není zrovna nic „sexy“, tak byste tu erotickou náladu mohli rychle zabít!

  • Ginko biloba

Za tímto exotickým názvem se v češtině skrývá jinan dvoulaločný. Ten dodává výkonnost hlavně mužům. Pokud jej tedy s pojíte s feromony pro muže, máte úspěšný večer prakticky zajištěn!

  • mocný kouzelník celer

afrodiziakální účinky celeru objevili již staří Egypťané. Je považován za nejúčinnější přírodní afrodiziakum. Samozřejmě, že nemusíte celer „zakusovat“ jen tak, přepravte si jeden z mnoha receptů – je libo například celerové kuličky, celerové placky, celerové pyré či celerový salát? Vše dle vaší chuti.

  • koření

Některé druhy koření totiž obsahují éterické oleje, které jsou známy pro své omamné účinky a nabuzení smyslového vnímání. Patří mezi ně například libeček, koriandr, bazalka, vanilka či anýz.

  • Alkohol jen po kapkách!

Alkohol jako afrodiziakum je poněkud sporný. Pokud jej vypijete „přiměřené množství“, může vás nabudit více než všechna afrodiziaka dohromady. Nicméně, v případě, že to trochu „přeženete“, nestává jev naprosto opačný – a to totální selhání. Takže s bublinkami rozhodně nepřehánět!

Také se divíte, co všechno vaše kuchyně skrývá, a jak si můžete dopomoci k příjemně strávené noci? Proč se tedy „nepojistit“?

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

I na fotovoltaiku můžete získat dotaci

V posledních letech roste zájem o solární panely čili o takzvanou fotovoltaickou elektrárnu, kterou si umísíte na...
- Advertisement -

Workoholismem trpí řada Čechů. Ničí si tím však své zdraví

Neustálé vysedávání za počítačem, každý den strávený v práci, prakticky žádná pracovní doba a takřka žádný osobní život. I tak lze specifikovat...

Jak si vybrat ideální maso na steak?

Kdo by nemiloval steak! Dopřát si jednou za čas dokonale připravený steak v luxusní restauraci v Ostravě, to je gurmánský zážitek, který...

Typy fóliovníkov. Pestujte zeleninu skúsene

Patríte k záhradkárom? Potom iste viete, že sezóna zahradničení už začala. Záhrada sa začína prebúdzať zo svojho spánku, záhony sa začínajú pripravovať...

Česko je na tom bídně. Nejrychlejší internet má Jižní Korea

V dnešní době je připojení k internetu nezbytné. Poskytovatelé internetu proto modernizují a zlepšují kvalitu připojení. Na zahraniční velmoci to ale nestačí.

More Articles Like This

- Komerční sdělení -