Čtvrtek, 13 srpna, 2020
  • Zprávy

Vybíráme pro vás

Na co by si měl dát živnostník na stavbě pozor z hlediska BOZP?

Stavebnictví je jedno z nejdůležitějších odvětví českého průmyslu. A je to zároveň jedno z odvětví, které zaměstnává...

Sníží krize kvůli koronaviru ceny nemovitostí?

Je možné, že ceny nemovitosti dosáhly svého vrcholu a nyní kvůli krizi ohledně viru Covid – 19...

Filmové žánre — viete, ktoré sú najobľúbenejšie?

Filmový priemysel produkuje každý rok množstvo filmov v rôznych žánrov. Niektoré z nich sa už tradične tešia veľkej obľube....

Potřebujete zlepšit svůj sexuální život? Nehledejte inspiraci pouze v jídle, ale vsaďte také na kouzlo afrodiziak. Ty vás jednoduše „nastartují“ na noc plnou vášně a neutuchajícího vzrušení. Nicméně, celé této noci předchází prvotní okouzlení dámy – a to vám jednoznačně přinesou feromony pro muže! Rádi vám přiblížíme ta nejoblíbenější afrodiziaka, které klidně najdete i ve své kuchyni!

  • česnek, chřest, kapary

Tyhle potraviny zvládnout prokrvit pohlavní orgány, nicméně – obzvláště s česnekem – byste to rozhodně neměli přehánět. Jak je známo, jeho aroma není zrovna nic „sexy“, tak byste tu erotickou náladu mohli rychle zabít!

  • Ginko biloba

Za tímto exotickým názvem se v češtině skrývá jinan dvoulaločný. Ten dodává výkonnost hlavně mužům. Pokud jej tedy s pojíte s feromony pro muže, máte úspěšný večer prakticky zajištěn!

  • mocný kouzelník celer

afrodiziakální účinky celeru objevili již staří Egypťané. Je považován za nejúčinnější přírodní afrodiziakum. Samozřejmě, že nemusíte celer „zakusovat“ jen tak, přepravte si jeden z mnoha receptů – je libo například celerové kuličky, celerové placky, celerové pyré či celerový salát? Vše dle vaší chuti.

  • koření

Některé druhy koření totiž obsahují éterické oleje, které jsou známy pro své omamné účinky a nabuzení smyslového vnímání. Patří mezi ně například libeček, koriandr, bazalka, vanilka či anýz.

  • Alkohol jen po kapkách!

Alkohol jako afrodiziakum je poněkud sporný. Pokud jej vypijete „přiměřené množství“, může vás nabudit více než všechna afrodiziaka dohromady. Nicméně, v případě, že to trochu „přeženete“, nestává jev naprosto opačný – a to totální selhání. Takže s bublinkami rozhodně nepřehánět!

Také se divíte, co všechno vaše kuchyně skrývá, a jak si můžete dopomoci k příjemně strávené noci? Proč se tedy „nepojistit“?

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

Na co by si měl dát živnostník na stavbě pozor z hlediska BOZP?

Stavebnictví je jedno z nejdůležitějších odvětví českého průmyslu. A je to zároveň jedno z odvětví, které zaměstnává...
- Komerční sdělení -

Sníží krize kvůli koronaviru ceny nemovitostí?

Je možné, že ceny nemovitosti dosáhly svého vrcholu a nyní kvůli krizi ohledně viru Covid – 19 budou jen padat?

Filmové žánre — viete, ktoré sú najobľúbenejšie?

Filmový priemysel produkuje každý rok množstvo filmov v rôznych žánrov. Niektoré z nich sa už tradične tešia veľkej obľube. Ak neviete, ktoré to sú,...

Kedy je potrebné vymeniť turbo

Viete ako rozpoznať, že máte problém s turbom? Varovné signály jeho poruchy sú nenápadné. Ak však budete vedieť, ktoré to sú, ľahko ich...

Unikátní hologramová technologie HYPERVSN v ČR!

Také se vám při sledování vědeckofantastických filmů odehrávajících se v blízké i vzdálené budoucnosti líbily scény, ve kterých hráli hlavní roli pohyblivé...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -