17.5 C
Alba Iulia
Pondělí, Září 23, 2019
  • Bydlení

Vybíráme pro vás

Tenis jako důvod mnoha půjček. Vyjít může na desetitisíce ročně

Mít doma světovou tenisovou jedničku - to je sen mnoha rodičů, kteří své dítě dávají na hodiny...

Azbest jako dříve hojně používaný materiál. Dnes však škodí lidskému zdraví

Z čeho jsou postavené rodinné domy nebo podobné budovy? Z jakých materiálů jsou tvořeny zdi jednotlivých místností?...

LANXESS prodává svůj podnik pro výrobu chemikálií obsahujících chrom

Společnost LANXESS specializující se na chemické látky prodává svůj podnik pro chemikálie obsahující chrom společnosti Brother Enterprises, která...

Dřezová baterie není pouhým praktickým pomocníkem, ale můžete díky ní proměnit i vzhled vaší kuchyně. Ačkoliv se to nemusí jevit jako samozřejmé, tak dřezová baterie opravdu funguje i jako designový doplněk. V dnešní době je jich totiž opravdu široký výběr, ať už se bavíme o barvách, tvaru, materiálu nebo i způsobu využití.

Dřezová baterie – její nákup

Jestliže renovujete kuchyň, jistě nebude chybět nová dřezová baterie. Jak jsme si řekli výše, dřezová baterie není nepodstatná, a proto byste při výběru nové kuchyně měli zauvažovat i nad jejím stylem, aby vám s novou kuchyní ladil a dodal jí ten správný šmrnc. Samozřejmostí je, že některé druhy baterií budou dražší než jiné, takže závisí i na vašich finančních možnostech, ale většinou se už nejedná o tak závratné rozdíly. Zvláště pokud tvoříte spíše moderní kuchyň, nemusíte se bát, že by se ceny lišili o závratné částky. Naopak pokud přemýšlíte o retro kuchyni, nemusí být takový typ baterie zrovna tou nejlevnější volbou. Zvolit se dá samozřejmě i zcela obyčejná baterie, kterou naleznete v každé kuchyni jako úplný základ, ovšem pokud investujete do nové kuchyně, doporučujeme zvážit i ty náročnější, už jen kvůli funkčnosti.

Dřezová baterie – její podoby

Jak jsme se již zmínili, dřezová baterie má mnoho podob. Hlavní roli většinou hraje funkčnost nebo tvar. Jedny z nejkupovanějších baterií jsou například tyto:

  1. Dřezová baterie se sprchou či bez sprchy – baterie se sprchou má větší střik a mytí nádobí je s ní znatelně snazší, baterie bez sprchy je tou nejklasičtější, kterou zná nejspíše skutečně každý.
  2. Dřezová baterie s vytahovací koncovkou – díky vytahovací koncovce zvládnete umýt skutečně vše a kdekoliv, na tak pohodlné mytí nádobí si každý zvykne skutečně rychle.
  3. Granitová dřezová baterie – vhodná především ke granitovým dřezům
  4. Speciální dřezová baterie, určená k umístění pod okno – stále častěji se můžeme setkat s tím, že dřez chceme umístit pod okno, klasická baterie by ovšem mohla být překážkou, kdežto speciální baterie určená právě pro umístění k oknu je velice variabilní a dá se lehce sklopit či posunout tak, abyste okno bez problému otevřeli.
  5. Retro dřezová baterie – především do stejně laděných retro kuchyní
  6. Keramická baterie – hodí se především do vzdušných prostorů, kde vynikne.

Ačkoliv se nejedná o nejdůležitější součást ve vašem bytě či domě, tak i díky takové drobnosti jakou je právě dřezová baterie, se ve vaší kuchyni může změnit skutečně mnoho. A z toho plyne jediné – žádný kus nábytku či doplněk, by se neměl podceňovat.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

e-Žena.cz

MetSo.cz

40plus.cz

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

Tenis jako důvod mnoha půjček. Vyjít může na desetitisíce ročně

Mít doma světovou tenisovou jedničku - to je sen mnoha rodičů, kteří své dítě dávají na hodiny...
- Advertisement -

Azbest jako dříve hojně používaný materiál. Dnes však škodí lidskému zdraví

Z čeho jsou postavené rodinné domy nebo podobné budovy? Z jakých materiálů jsou tvořeny zdi jednotlivých místností? Málokdo ví či si uvědomuje,...

LANXESS prodává svůj podnik pro výrobu chemikálií obsahujících chrom

Společnost LANXESS specializující se na chemické látky prodává svůj podnik pro chemikálie obsahující chrom společnosti Brother Enterprises, která je předním čínským výrobcem chemikálií...

Pohodlná návštěva myčky se Superoperator CZ

Během léta mnozí z nás využívají auto nejen k cestám do práce, ale také na výlety a dovolené. To se projeví na...

5 tipů jak vybrat vysavač

Dříve nebo později přijde chvíle, kdy si potřebujeme koupit nový vysavač. Výkonného pomocníka do domácnosti, který se dokáže postarat o koberec, parkety,...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -