-3.1 C
Alba Iulia
Čtvrtek, Prosinec 12, 2019
  • Služby

Vybíráme pro vás

Za horami i odpočinkem, to láká turisty do Beskyd

Pokud mají Češi na vybranou, kam se vydat na prodloužený víkend nebo na dovolenou, v posledních letech...

Muteo od Sapeli si přiváží další prestižní ocenění za design

Dveře Muteo obdržely v rámci soutěže German Design Awards 2020 od odborné...

Sázíte Sportku? Vyhrát bude od příštího roku ještě těžší

Poslanecká sněmovna ve středu schválila takzvaný daňový balíček, kterým se od příštího roku zvýší zdanění některých „neřestí“....

Díky franchisingu nebylo podnikání nikdy jednodušší. Ještě donedávna se franšízového podnikání bál nejeden člověk, nyní se do franchisingu pouští snad každá společnost, ať už je ze zahraničí, nebo má srdce ryze české. Pokud jste se s franchisingem doposud nesetkali, dovolte nám, abychom vám ho krátce představili. Jedná se o podnikání na základě licenčních smluv. Po zaplacení a získání potřebné licence může franšízant otevřít pobočku již fungující společnosti, díky čemuž se vyhne počátečnímu strachu z konkurence nebo z toho, zdali k němu budou či nebudou chodit zákazníci.

Každý franšízant má na výběr hned z několika franšíz. Dnes za pomocí franchisingu podniká velká spousta firem, jak již bylo zmíněno, proto právě rozhodování, s jakou firmou budeme spolupracovat, je na celém franchisingu to nejtěžší.

Pro jakou franšízu se rozhodnete vy?

Každý budoucí franšízant se tak musí rozhodnout, v jakém oboru by chtěl působit, co ho baví, jaké jsou jeho nápady. V současné době lze za pomoci franchisingu působit v jakémkoli oboru, proto vybírejte s rozvahou. Důležité je si zjistit dopředu, jak vybraná firma prosperuje a jestli má vůbec budoucnost.

Vstupte do světa byznysu s Extéria Market

Abychom vám výběr krapet ulehčili, přináším vám tip. Tím tipem je firma Extéria Market, která na trhu působí už dlouhou dobu. Za tu dobu si získala několik tisíc spokojených klientů a stala se přední firmou poskytující poradenství v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany.

Jelikož je koncept firmy Extéria Market zároveň zákonnou povinností, je zřejmé, že firma má budoucnost a potenciál, což je rozhodující při výběru vyvolené franšízy.

Důvodů, proč vstoupit do světa byznysu s Extérií, je však více. Mezi důvody najdeme také podporu a pomoc při otevírání nové pobočky či podrobný manuál, díky němuž neklopýtneme hned ze začátku. Navíc značka Extéria je velmi oblíbená, má dobré reference a zkušenosti nejen od svých obchodních partnerů, ale i zákazníků.

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

Za horami i odpočinkem, to láká turisty do Beskyd

Pokud mají Češi na vybranou, kam se vydat na prodloužený víkend nebo na dovolenou, v posledních letech...
- Advertisement -

Muteo od Sapeli si přiváží další prestižní ocenění za design

Dveře Muteo obdržely v rámci soutěže German Design Awards 2020 od odborné poroty cenu Special Mention v...

Sázíte Sportku? Vyhrát bude od příštího roku ještě těžší

Poslanecká sněmovna ve středu schválila takzvaný daňový balíček, kterým se od příštího roku zvýší zdanění některých „neřestí“. Zvýšit se mají spotřební daně...

Chcete tip na bezva výlet? Do Říma můžete i letecky

Chystáte se na cestu do Říma? Zvažujete, zda tam jet autobusem, nebo letět letadlem? Letenky se dají koupit levně. Je jen třeba vědět jak...

Co to je americké lednice?

V posledních letech se lednice amerického stylu těší velké oblibě. Jde totiž o příjemnou kombinaci velkého prostoru a elegantního designu. Vzhledem k...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -