Úterý, 20 října, 2020
 • Zprávy

Vybíráme pro vás

Malá půjčka pomůže, když přijdou nečekané výdaje

Překvapila vás složenka, která dorazila v nepravý čas? S krátkodobým úvěrem ji vyřešíte za pár minut!

Proč si pořídit multimetr a jaké typy jsou k dispozici

Při vytváření vlastních řešení a domácích projektů, které zahrnují implementaci elektroniky, je potřeba zajistit správné parametry a...

Výroba plastů aneb jak vzniká jeden z nejpopulárnějších dnešních materiálů

Plasty jsou výtvorem lidské vědy a lidského bádání. V přírodě se nikde nevyskytují, což samozřejmě přináší řadu problémů...

Chcete překvapit svou drahou polovičku a už Vám docházejí nápady? Autopůjčovna SIT Automotive Vám v tom pomůže! Půjčte si Mercedes a vyražte spolu na romantický výlet kam jen budete chtít! Kvalitní vozy z autopůjčovny Vám poskytnou pohodlné cestování, ať pojedete kamkoliv.

Nechte své auto chvíli odpočívat, autopůjčovna Vám půjčí ten pravý vůz pro Váš romantický výlet. Nevíte jaké auto je nejvhodnější? Pro romantické výlety jsou skvělou volbou Mercedesy, které Vám poskytnou pohodlí a luxus. Sedan, kupé nebo SUV, záleží jen na Vás, který typ je Vám nejpohodlnější.
Autopůjčovna nabízí poměrně nová auta, takže se vůbec nemusíte bát jet na výlet někam daleko. Chcete si vyjet někam za hranice? Není problém, stačí to jen říct předem a můžete vyrazit!

Autopůjčovna Sitautomotive

Autopůjčovna a její tipy na romantické výlety Mercedesem

Autopůjčovna je domluvená, vůz máte vybraný, ale nevíte kam jet? Přinášíme Vám několik tipů na romantické výlety, na které Vaše partnerka nikdy nezapomene.

 • Morava je nádherná část naší republiky. Poznejte co nejvíce jejích krás s Mercedesem. Můžete ji projet úplně celou od severu k jihu nebo naopak!
 • Navštivte západočeské lázně Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. S Mercedesem snadno poznáte celý lázeňský trojúhelník.
 • Šumava je pro romantický výlet jako stvořená. Půjčte si Mercedes SUV a vydejte se do nejkrásnějších hor Čech.
 • Chcete poznat města mimo Českou republiku? Romantický víkend bude nejlepší v Berlíně, Vídni či v Amsterdamu. Nevíte, které město si vybrat? Autopůjčovna Vám poskytne vůz až na 30 dní, takže můžete projet klidně všechny!

Autopůjčovna

Kde si můžete Mercedes půjčit?

Víte kam jet, ale kvalitní autopůjčovna nikde? Na internetu jich najdete velké množství a najít tu správnou nemusí být jednoduché. Na co se tedy zaměřit při výběru autopůjčovny?

  • Velmi důležitým parametrem je stáří vozů. Ideální stáří je přibližně do 1 roku.
  • Jaké možnosti přistavení vozů autopůjčovna nabízí? To znamená, jestli musíte pro vůz jezdit někam daleko. Kvalitní autopůjčovny nabízí přistavení vozu přímo u Vás.
  • Hlídat byste měli to, zda je vůz pojištěný. Výlet s nepojištěným autem by se Vám mohl pěkně prodražit.
  • Samozřejmostí by měla být dálniční známka pro ČR v ceně. Přece nebudete platit dálniční známku na týden či měsíc.
  • Budete si půjčovat vůz na přelomu podzimu a zimy nebo zimy a jara? Pak se zaměřte na to, zda máte k dispozici sezónní pneumatiky.
  • Nabízí autopůjčovna vycestování mimo ČR v rámci EU? To by mělo být rozhodujícím faktorem v situaci, kdy si chcete dopřát romantický víkend za hranicemi.
  • Většina autopůjčoven nabízí různé akční nabídky, v rámci kterých můžete ušetřit několik stovek. Ty si potom můžete užít na Vašem výletu!
- Advertisement -

1 komentář

Comments are closed.

- Advertisement -

Redakce doporučuje

Malá půjčka pomůže, když přijdou nečekané výdaje

Překvapila vás složenka, která dorazila v nepravý čas? S krátkodobým úvěrem ji vyřešíte za pár minut!
- Komerční sdělení -

Proč si pořídit multimetr a jaké typy jsou k dispozici

Při vytváření vlastních řešení a domácích projektů, které zahrnují implementaci elektroniky, je potřeba zajistit správné parametry a odpovídající napětí i průtok proudu....

Výroba plastů aneb jak vzniká jeden z nejpopulárnějších dnešních materiálů

Plasty jsou výtvorem lidské vědy a lidského bádání. V přírodě se nikde nevyskytují, což samozřejmě přináší řadu problémů jak s jejich zpracováním, tak s recyklací....

Restaurace TOP Benecko vám nabídne vše, po čem váš mlsný jazýček touží

Letošní léto jsem s manželkou a dětmi chtěl strávit v České republice, a tak jsem na internetu ještě před prázdninami začal hledat vhodné místo,...

V Tišnově vzniká nový výrobní závod společnosti EVVA

Společnost EVVA, výrobce mechanických a elektronických přístupových systémů, spustila výstavbu nového výrobního závodu v Tišnově okres Brno – venkov. Výrobní hala o celkové...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -