4.6 C
Alba Iulia
Středa, 3 června, 2020
 • Zprávy

Vybíráme pro vás

Co dělat, když si zabouchnete dveře? Zámečník radí!

Tahle nepříjemná věc se může stát opravdu každému a je jedno, jestli zrovna vycházíte připraveni na pracovní...

Fólie na sklo jako ochrana před zloději i horkem

Věděli jste, že fólie na sklo nabízí mnohostranné využití a dokážou vyřešit mnoho problémů? Jsou vhodné jak...

Na jaká úsporná opatření lze získat dotaci?

Žádný člověk nechce platit vysoké sumy za energie. Proto se řada lidí rozhodla investovat do úsporných opatření,...

Chcete překvapit svou drahou polovičku a už Vám docházejí nápady? Autopůjčovna SIT Automotive Vám v tom pomůže! Půjčte si Mercedes a vyražte spolu na romantický výlet kam jen budete chtít! Kvalitní vozy z autopůjčovny Vám poskytnou pohodlné cestování, ať pojedete kamkoliv.

Nechte své auto chvíli odpočívat, autopůjčovna Vám půjčí ten pravý vůz pro Váš romantický výlet. Nevíte jaké auto je nejvhodnější? Pro romantické výlety jsou skvělou volbou Mercedesy, které Vám poskytnou pohodlí a luxus. Sedan, kupé nebo SUV, záleží jen na Vás, který typ je Vám nejpohodlnější.
Autopůjčovna nabízí poměrně nová auta, takže se vůbec nemusíte bát jet na výlet někam daleko. Chcete si vyjet někam za hranice? Není problém, stačí to jen říct předem a můžete vyrazit!

Autopůjčovna Sitautomotive

Autopůjčovna a její tipy na romantické výlety Mercedesem

Autopůjčovna je domluvená, vůz máte vybraný, ale nevíte kam jet? Přinášíme Vám několik tipů na romantické výlety, na které Vaše partnerka nikdy nezapomene.

 • Morava je nádherná část naší republiky. Poznejte co nejvíce jejích krás s Mercedesem. Můžete ji projet úplně celou od severu k jihu nebo naopak!
 • Navštivte západočeské lázně Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. S Mercedesem snadno poznáte celý lázeňský trojúhelník.
 • Šumava je pro romantický výlet jako stvořená. Půjčte si Mercedes SUV a vydejte se do nejkrásnějších hor Čech.
 • Chcete poznat města mimo Českou republiku? Romantický víkend bude nejlepší v Berlíně, Vídni či v Amsterdamu. Nevíte, které město si vybrat? Autopůjčovna Vám poskytne vůz až na 30 dní, takže můžete projet klidně všechny!

Autopůjčovna

Kde si můžete Mercedes půjčit?

Víte kam jet, ale kvalitní autopůjčovna nikde? Na internetu jich najdete velké množství a najít tu správnou nemusí být jednoduché. Na co se tedy zaměřit při výběru autopůjčovny?

  • Velmi důležitým parametrem je stáří vozů. Ideální stáří je přibližně do 1 roku.
  • Jaké možnosti přistavení vozů autopůjčovna nabízí? To znamená, jestli musíte pro vůz jezdit někam daleko. Kvalitní autopůjčovny nabízí přistavení vozu přímo u Vás.
  • Hlídat byste měli to, zda je vůz pojištěný. Výlet s nepojištěným autem by se Vám mohl pěkně prodražit.
  • Samozřejmostí by měla být dálniční známka pro ČR v ceně. Přece nebudete platit dálniční známku na týden či měsíc.
  • Budete si půjčovat vůz na přelomu podzimu a zimy nebo zimy a jara? Pak se zaměřte na to, zda máte k dispozici sezónní pneumatiky.
  • Nabízí autopůjčovna vycestování mimo ČR v rámci EU? To by mělo být rozhodujícím faktorem v situaci, kdy si chcete dopřát romantický víkend za hranicemi.
  • Většina autopůjčoven nabízí různé akční nabídky, v rámci kterých můžete ušetřit několik stovek. Ty si potom můžete užít na Vašem výletu!
- Advertisement -

1 komentář

Comments are closed.

- Advertisement -

Redakce doporučuje

Co dělat, když si zabouchnete dveře? Zámečník radí!

Tahle nepříjemná věc se může stát opravdu každému a je jedno, jestli zrovna vycházíte připraveni na pracovní...
- Advertisement -

Fólie na sklo jako ochrana před zloději i horkem

Věděli jste, že fólie na sklo nabízí mnohostranné využití a dokážou vyřešit mnoho problémů? Jsou vhodné jak do bytů, kanceláří tak i...

Na jaká úsporná opatření lze získat dotaci?

Žádný člověk nechce platit vysoké sumy za energie. Proto se řada lidí rozhodla investovat do úsporných opatření, která povedou ke snížení energetické...

Při stěhování využívejte systém A, B, C. Usnadní vám následovné vybalování

Na stěhování je pravděpodobně nejhorší balení. Ať už mluvíme o stěhování domu, o stěhování bytu nebo o stěhování firem jako takových, balení...

Muži v karanténě. Jak využívají hlavy rodiny svůj volný čas?

S příchodem nového typu koronaviru přišlo také velké zpomalení. Nejen, že zpomalila ekonomika (a to znatelně a výrazně), ale také jsme zpomalili...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -