4.6 C
Alba Iulia
Středa, 3 června, 2020
  • Zprávy
  • Zdraví

Vybíráme pro vás

Co dělat, když si zabouchnete dveře? Zámečník radí!

Tahle nepříjemná věc se může stát opravdu každému a je jedno, jestli zrovna vycházíte připraveni na pracovní...

Fólie na sklo jako ochrana před zloději i horkem

Věděli jste, že fólie na sklo nabízí mnohostranné využití a dokážou vyřešit mnoho problémů? Jsou vhodné jak...

Na jaká úsporná opatření lze získat dotaci?

Žádný člověk nechce platit vysoké sumy za energie. Proto se řada lidí rozhodla investovat do úsporných opatření,...

Podzim vidí básník romanticky jako „teplo vykrájené vánočními formičkami“. My naopak zcela prozaicky víme, že když rozhaleny chytáme poslední teplé paprsky slunce, přes ledviny bychom měly mít deku. A to nehrozí jen obyčejné prostydnutí, ale čeká nás ještě obvyklý podzimní nápor „sychravých“ nemocí.

Pomoc me imunitnímu systému

Imunitě můžeme před vlnou očekávaných říjnových a listopadových viróz preventivně pomoct nejen vitamínovými „šoky“, ale zejména aktivizací vlastních zbraní imunitního systému.Lék Wobenzym je jedinečný způsob skutečné, ověřené pomoci vlastnímu organismu přirozenou cestou, a to nikoli neurčitým způsobem vitaminových preparátů zvýšením přísunu určitého vitamínu nebo minerálu, ale dodáním přesně vybraného složení enzymů, kterými (stejně tak, jak to dělá tělo samo) rychleji nastartuje vlastní obranné procesy těla.

Lymfatický systém, jeden z nejvýznamnějších nástrojů lidské imunity, není poháněn (obdobně jako krevní oběh srdcem) žádným orgánem s podobnou funkcí a pohyb lymfy závisí zejména na fyzickém pohybu těla. Každá jeho podpora je tedy velmi žádoucí a právě pro správný oběh lymfy je enzymatická kúra zásadní.

Je-li imunita našeho těla dostatečně silná, připravená zvládnout napadení četnými virózami, přežijeme v pohodě i neomalenost kýchajících zarudlých kolegů, kteří bezohledně šíří svoje problémy dál. Pokud je už ale na prevenci pozdě a už i my patříme mezi ty kýchající, je dobrá zpráva, že nasadíme-li Wobenzym k zahájené léčbě, účinné enzymy nás nenechají na holičkách ani v této fázi.

Logicky. Start imunitního systému je i začátkem kýženého uzdravování. Výsledkem je pak rychlejší hojení postižených sliznic, zmenšení otoků a s nimi spojené bolesti. Pokud jsou v případě bakteriální infekce nevyhnutelná antibiotika, Wobenzym prokazatelně zvyšuje jejich účinnost.

Několikatýdenní enzymatická kúra má dokonce odbornými studiemi potvrzené výsledky v boji s cyklickými záněty dýchacích cest, a to jak u dospělých, tak u dětí ( 2x denně 7 dražé u dospělých, dávkování u dětí www.wobenzym.cz), což ocení zejména maminky více dětí, které se už dopředu bojí domácího vězení, které je čeká při propuknutí nemoci u prvního potomka a následného předávání virů v rámci rodiny.

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

Co dělat, když si zabouchnete dveře? Zámečník radí!

Tahle nepříjemná věc se může stát opravdu každému a je jedno, jestli zrovna vycházíte připraveni na pracovní...
- Advertisement -

Fólie na sklo jako ochrana před zloději i horkem

Věděli jste, že fólie na sklo nabízí mnohostranné využití a dokážou vyřešit mnoho problémů? Jsou vhodné jak do bytů, kanceláří tak i...

Na jaká úsporná opatření lze získat dotaci?

Žádný člověk nechce platit vysoké sumy za energie. Proto se řada lidí rozhodla investovat do úsporných opatření, která povedou ke snížení energetické...

Při stěhování využívejte systém A, B, C. Usnadní vám následovné vybalování

Na stěhování je pravděpodobně nejhorší balení. Ať už mluvíme o stěhování domu, o stěhování bytu nebo o stěhování firem jako takových, balení...

Muži v karanténě. Jak využívají hlavy rodiny svůj volný čas?

S příchodem nového typu koronaviru přišlo také velké zpomalení. Nejen, že zpomalila ekonomika (a to znatelně a výrazně), ale také jsme zpomalili...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -