4.6 C
Alba Iulia
Pátek, 5 června, 2020
  • Finance

Vybíráme pro vás

Co dělat, když si zabouchnete dveře? Zámečník radí!

Tahle nepříjemná věc se může stát opravdu každému a je jedno, jestli zrovna vycházíte připraveni na pracovní...

Fólie na sklo jako ochrana před zloději i horkem

Věděli jste, že fólie na sklo nabízí mnohostranné využití a dokážou vyřešit mnoho problémů? Jsou vhodné jak...

Na jaká úsporná opatření lze získat dotaci?

Žádný člověk nechce platit vysoké sumy za energie. Proto se řada lidí rozhodla investovat do úsporných opatření,...

Plánujete cestu do zahraničí? Ať už se chystáte na dovolenou nebo je vaše cesta pracovního charakteru, vyplatí se před odjezdem navštívit směnárnu a některé české bankovky směnit za cizí měnu. Často se totiž stává, že si nevystačíte s pouhou platební kartou, která sice v zahraničí umožňuje výběry z bankomatů, je to však drahé a ne vždy máte bankomat při ruce.

Kurzovní lístek směnárny Aura Aktiv

V Praze hned na několika pobočkách působí směnárna Aura Aktiv, která nabízí svým zákazníkům férové podmínky. Navštěvují ji proto nejen turisté a další cizinci, co do naší republiky zavítají a potřebují si směnit jejich měnu za české koruny, ale i Češi, co se chystají do zahraničí.

Kurzovní lístek směnárny je opravdu velmi pestrý a vy zde tak směníte české koruny nejen za dolary, eura nebo libry. Seženete zde i švýcarské franky, dánské nebo norské koruny, chorvatské kuny, ruské rubly, ukrajinské hřivny, čínské juany nebo třeba izraelské šekely.

Na výběr máte z více než desítky nejvyhledávanějších měn a můžete tak vyrazit na cestu do zahraničí už s potřebným obnosem peněz. Vyhnete se výběrům z bankomatů v zahraničí, které jsou velmi často předražené, nebo výměně peněz na hranicích či na letišti, což vás může nepříjemně stresovat.

Navštivte směnárnu s nejvýhodnějšími kurzy

Pražská směnárna Aura Aktiv má zřízených hned několik výhodných poboček. Její zaměstnanci hovoří česky, anglicky a rusky, takže ji bez problémů mohou navštívit i cizinci. Její pobočky naleznete v centru Prahy vedle Václavského a Staroměstského náměstí, konkrétně v ulicích Politických vězňů 9 a Široká 22 na Praze 1.

Obě směnárny nabízejí kromě bankovek jiných zemí také odborné poradenství nebo výkup euro mincí, které jsou poškozené, a to ve všech nominálních hodnotách. Vykupují také staré německé marky. Navštivte přímo pobočku směnárny nebo se nejprve informujte na webových stránkách.

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

Co dělat, když si zabouchnete dveře? Zámečník radí!

Tahle nepříjemná věc se může stát opravdu každému a je jedno, jestli zrovna vycházíte připraveni na pracovní...
- Advertisement -

Fólie na sklo jako ochrana před zloději i horkem

Věděli jste, že fólie na sklo nabízí mnohostranné využití a dokážou vyřešit mnoho problémů? Jsou vhodné jak do bytů, kanceláří tak i...

Na jaká úsporná opatření lze získat dotaci?

Žádný člověk nechce platit vysoké sumy za energie. Proto se řada lidí rozhodla investovat do úsporných opatření, která povedou ke snížení energetické...

Při stěhování využívejte systém A, B, C. Usnadní vám následovné vybalování

Na stěhování je pravděpodobně nejhorší balení. Ať už mluvíme o stěhování domu, o stěhování bytu nebo o stěhování firem jako takových, balení...

Muži v karanténě. Jak využívají hlavy rodiny svůj volný čas?

S příchodem nového typu koronaviru přišlo také velké zpomalení. Nejen, že zpomalila ekonomika (a to znatelně a výrazně), ale také jsme zpomalili...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -