13.4 C
Alba Iulia
Úterý, Září 17, 2019
  • Finance

Vybíráme pro vás

Tenis jako důvod mnoha půjček. Vyjít může na desetitisíce ročně

Mít doma světovou tenisovou jedničku - to je sen mnoha rodičů, kteří své dítě dávají na hodiny...

Azbest jako dříve hojně používaný materiál. Dnes však škodí lidskému zdraví

Z čeho jsou postavené rodinné domy nebo podobné budovy? Z jakých materiálů jsou tvořeny zdi jednotlivých místností?...

LANXESS prodává svůj podnik pro výrobu chemikálií obsahujících chrom

Společnost LANXESS specializující se na chemické látky prodává svůj podnik pro chemikálie obsahující chrom společnosti Brother Enterprises, která...

Plánujete cestu do zahraničí? Ať už se chystáte na dovolenou nebo je vaše cesta pracovního charakteru, vyplatí se před odjezdem navštívit směnárnu a některé české bankovky směnit za cizí měnu. Často se totiž stává, že si nevystačíte s pouhou platební kartou, která sice v zahraničí umožňuje výběry z bankomatů, je to však drahé a ne vždy máte bankomat při ruce.

Kurzovní lístek směnárny Aura Aktiv

V Praze hned na několika pobočkách působí směnárna Aura Aktiv, která nabízí svým zákazníkům férové podmínky. Navštěvují ji proto nejen turisté a další cizinci, co do naší republiky zavítají a potřebují si směnit jejich měnu za české koruny, ale i Češi, co se chystají do zahraničí.

Kurzovní lístek směnárny je opravdu velmi pestrý a vy zde tak směníte české koruny nejen za dolary, eura nebo libry. Seženete zde i švýcarské franky, dánské nebo norské koruny, chorvatské kuny, ruské rubly, ukrajinské hřivny, čínské juany nebo třeba izraelské šekely.

Na výběr máte z více než desítky nejvyhledávanějších měn a můžete tak vyrazit na cestu do zahraničí už s potřebným obnosem peněz. Vyhnete se výběrům z bankomatů v zahraničí, které jsou velmi často předražené, nebo výměně peněz na hranicích či na letišti, což vás může nepříjemně stresovat.

Navštivte směnárnu s nejvýhodnějšími kurzy

Pražská směnárna Aura Aktiv má zřízených hned několik výhodných poboček. Její zaměstnanci hovoří česky, anglicky a rusky, takže ji bez problémů mohou navštívit i cizinci. Její pobočky naleznete v centru Prahy vedle Václavského a Staroměstského náměstí, konkrétně v ulicích Politických vězňů 9 a Široká 22 na Praze 1.

Obě směnárny nabízejí kromě bankovek jiných zemí také odborné poradenství nebo výkup euro mincí, které jsou poškozené, a to ve všech nominálních hodnotách. Vykupují také staré německé marky. Navštivte přímo pobočku směnárny nebo se nejprve informujte na webových stránkách.

- Advertisement -
- Advertisement -

Redakce doporučuje

Tenis jako důvod mnoha půjček. Vyjít může na desetitisíce ročně

Mít doma světovou tenisovou jedničku - to je sen mnoha rodičů, kteří své dítě dávají na hodiny...
- Advertisement -

Azbest jako dříve hojně používaný materiál. Dnes však škodí lidskému zdraví

Z čeho jsou postavené rodinné domy nebo podobné budovy? Z jakých materiálů jsou tvořeny zdi jednotlivých místností? Málokdo ví či si uvědomuje,...

LANXESS prodává svůj podnik pro výrobu chemikálií obsahujících chrom

Společnost LANXESS specializující se na chemické látky prodává svůj podnik pro chemikálie obsahující chrom společnosti Brother Enterprises, která je předním čínským výrobcem chemikálií...

Pohodlná návštěva myčky se Superoperator CZ

Během léta mnozí z nás využívají auto nejen k cestám do práce, ale také na výlety a dovolené. To se projeví na...

5 tipů jak vybrat vysavač

Dříve nebo později přijde chvíle, kdy si potřebujeme koupit nový vysavač. Výkonného pomocníka do domácnosti, který se dokáže postarat o koberec, parkety,...

More Articles Like This

- Komerční sdělení -